Ocena wątku:
  • 28 głosów - średnia: 2.68
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Co zrobilem/am ostatnio w swoim SGA
Identyko taka jak miałem ;D
Odpowiedz




wczoraj wyczyszczone kierownice w suszarce.
aż miło się teraz depta.
Odpowiedz
Nowy filtr paliwa,powietrza,wycieraczki Bosch bezprzegubowe .Na dniach linki hamulca ręcznego
Odpowiedz
Zrobiłem ostatnio test amortyzatorów,myślałem że tylnie są zajechane ale okazało się że są OK jeszcze.Przód 74/72%,tylnie 56/52% jeszcze trochę pojeżdżę na nich a już miałem kupować BilsteinyRolleyesZapomniałbym Sharik dostał nowy filtr paliwa i wszystkie paski.
Odpowiedz
Ja robiłem test amorów na przeglądzie tj w październiku i wynik przednich mnie zaskoczył ( 91-86 ) Smile Tył nieznacznie gorszy.
Odpowiedz
eh chyba cos nie tak. Nie moze wyjsc 91 % bo 100% to masz jak bys zaspawal amorek na sztywno lub by sie zatarł. Nowe amorki maja okolo 80%
3xTouran 1t2i 2x1t3 bls i cayc wszystko zawirusowane.
Odpowiedz




u mnie na przeglądzie jak byłem w lipcu w servisie Seata bo tylko tam jeżdze autami na przegląd bo wiem ze mi znajomy dobrze sprawdzi to wyszlo tak:przód 75-76 a tył 81-82 i miałem zbierzność źle ustawioną bo aż -10,06 a le już ustawiona zbierzność wiec jest ok
Jestem Marcin z Jastrowia i mam VW Touran 1,9 TDI 105 KM z 2007 roku
GG 7631161
Skype jak coś na PW
Nie nienawidzę cwaniactwa
służę pomocą w diagnostyce grupy VAG
Odpowiedz
(23-02-2013, 09:05)wesol napisał(a): eh chyba cos nie tak. Nie moze wyjsc 91 % bo 100% to masz jak bys zaspawal amorek na sztywno lub by sie zatarł. Nowe amorki maja okolo 80%

Nie wiem jak to jest, ale taki był wynik ( tył miał chyba 76-71 o ile dobrze pamiętam ). Tak więc zamiast się cieszyć powinienem ochrzanić mistrza??? Od razu mówię, że samochód jest w 200% sprawny.
Odpowiedz
okej ale nie ma sily zeby na amorkach nowych nawet zalozonych 10 minut wczesniej wyszly wyniki po 95% czy cos w tym stylu. Auto nowe z salony ma na amorkach 78-84 %. Masz tam wyniki n apomiarze i w procentach i w wielkosciach skoku w milimetrach. Jelsi nic sie nie bedzie uginac amorek to bedziesz mial te 100%.
3xTouran 1t2i 2x1t3 bls i cayc wszystko zawirusowane.
Odpowiedz
Czyli jaki z tego wniosek? Maszyna do [automat-usunięto wulgaryzm]?
Odpowiedz




Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości