Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zmiana lamp tył na LED.
#11
Ma ktos moze namiar na warsztat czy osobe ktora podola podlaczyc tylne lampy ledowe??
Odpowiedz




#12
Takie zabawy to tylko pasjonaci z TKPBig Grin
Oni lubią dłubać przy Touranach .
Lub ktoś ( widziałem kiedyś na Allledrogo) , kto bawi się produkją wiązek i przejściówek .
Odpowiedz
#13
Lampy zakupione, będą w domu to zaczniemy zabawę.

(26-03-2018, 10:20)Maciej_F napisał(a): To tylko jedne lampy są w technologiii LED ???

Jest o co się szarpać ???Undecided

poprawiają mega tył, więc jest jeśli się kupi w dobrej cenie.
Odpowiedz
#14
Szczyku i jak udalo sie podlaczyc?? podziel sie info.Pozdr



(12-05-2018, 23:19)szczyku napisał(a): Lampy zakupione, będą w domu to zaczniemy zabawę.

(26-03-2018, 10:20)Maciej_F napisał(a): To tylko jedne lampy są w technologiii LED ???

Jest o co się szarpać ???Undecided

poprawiają mega tył, więc jest jeśli się kupi w dobrej cenie.


Odpowiedz
#15
Prawie, jest trochę zabawy. Podzielę się info co i jak jak już zakończę przekładkę.
Odpowiedz
#16
Halo Halo Szczyku doczekamy sie odpowiedzi? trzymasz juz tyle czasu w napieciu.. Wink daj znac co i jak.pozdrawiam
Odpowiedz




#17
Ogólnie temat ogarnięty, zostało położyć dwa kable z BCM do jednej i drugiej lampy. A fachowiec z TKP ogarnie przeprogramowanie sterownika. Problem jest z brakiem czasu, a na prawdę to potrzebuje jednego luźnego dnia, którego już od kilku miesięcy mi brakuje Undecided do tego mam już komplet na przód bixenon skrętny.
Odpowiedz
#18
To fajnie ze dales rade Smile a jak juz bedziesz gospodarowal czasem to moze i dla mnie znalazl bys chwile na maly montaz lamp? dogadalibysmy sie cenowo i bym mogl Cie odwiedzic? Pzdr
Odpowiedz
#19
I jak tam Szczyku zyjesz??


(25-09-2018, 22:58)szczyku napisał(a): Ogólnie temat ogarnięty, zostało położyć dwa kable z BCM do jednej i drugiej lampy. A fachowiec z TKP ogarnie przeprogramowanie sterownika. Problem jest z brakiem czasu, a na prawdę to potrzebuje jednego luźnego dnia, którego już od kilku miesięcy mi brakuje Undecided do tego mam już komplet na przód bixenon skrętny.

Odpowiedz
#20
Witam,
Zamierzam zmienić tylne lampy na Ledowe po "lifcie".
Czy ktoś z kolegów przeprowadzał już taką modyfikację?

Sharan 2.0, 170 km, rok 2012
Odpowiedz




Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Smile Zmiana języka w komputerze piotrb79 4 1,023 01-11-2021, 15:44
Ostatni post: piotrb79
  Demontaż przednich lamp i zderzaka kura48 14 7,762 06-09-2019, 22:18
Ostatni post: marcyb3
  Sharan II. Zmiana 6 osobowego na 7. grutom 3 1,386 29-08-2019, 21:53
Ostatni post: rafi.zafi
  wymiana lamp przednich na led krahmi 26 9,784 01-02-2019, 16:23
Ostatni post: szczyku

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości