Ocena wątku:
  • 28 głosów - średnia: 2.68
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Co zrobilem/am ostatnio w swoim SGA
Też to słyszałem. Ten nowy czynnik jest bardzo wybuchowy. Przecież propanu można nabić i też będzie działać Big Grin
Seat Alhambra 1.9 TDI 110 KM 1998r - żyje dalej na Ukrainie (chyba)
Odpowiedz




No bez jaj z tym propanem. Ile kosztuje nabicie standardowym środkiem żeby takie coś robić.. Ale pewnie ktoś się taki znalazł..
BAN ZA NIEDOJRZAŁOŚĆ ADMINISTRATORA
Odpowiedz
Okolo 100 zl mozna powiedziec. Czasami nawet o 80 a czasami krzycza 150 bo podlaczenie maszynki to juz ze 70 zl plus 100g czynnika to 10-15 zl.
3xTouran 1t2i 2x1t3 bls i cayc wszystko zawirusowane.
Odpowiedz
No tak to jest z cenami. Tongue Ja ostatnio wymieniałem tapicerkę (a co mi tam) Big Grin
Odpowiedz
(10-04-2017, 22:21)K9Darek napisał(a): No bez jaj z tym propanem. Ile kosztuje nabicie standardowym środkiem żeby takie coś robić.. Ale pewnie ktoś się taki znalazł..

Myślę że na coś takiego to mógłby się tylko jakiś ciapaty porwać. Dodatkowy kilogram do siły rażenia Big Grin
Seat Alhambra 1.9 TDI 110 KM 1998r - żyje dalej na Ukrainie (chyba)
Odpowiedz
Witam wszystkich! Wymieniłem ostatnio rozrząd, świece, olej, filtry i inne płyny... byłaby klima ale kompresor szlag trafił. Pytanie czy szukać używki czy bawić się w regeneracje?
Odpowiedz




Widziałem gdzieś na alle regenerowane z gwarancją. Teraz będzie dobry czas żeby sprawdzić czy działa i ew reklamować jak cos nie tak. Tylko dokładnie przeczytaj warunki gwarancji.
ALHAMBRA 1.9 TDI ASZ 2005, VW LUPO 1.4, wcześniej : TOYOTA AVENSIS T25, MERCEDES E 220 W124, OPEL ASTRA G, JEEP CHEROKEE WAGONEER, MERCEDES W 123, POLONEZY, MALUCHY, DUŻE FIATY, I KILKADZIESIĄT RÓŻNYCH SŁUŻBOWYCH.... oraz motorynka Stella z silnikiem Java 50ccm Tongue
Odpowiedz
(27-04-2017, 11:59)Blind napisał(a): Witam wszystkich! Wymieniłem ostatnio rozrząd, świece, olej, filtry i inne płyny... byłaby klima ale kompresor szlag trafił. Pytanie czy szukać używki czy bawić się w regeneracje?

Zależy co w tej sprężarce poszło. U mnie sama sprężarka była ok ale poszło sprzęgiełko i przy okazji pasek przypaliło

Odpowiedz
Ja ostatnio zregenerowałem napęd tylnej wycieraczki bo stanął dęba. Teraz śmiga jak ta lala.Tongue
Jest: VW SHARAN 2.0 TDI BRT 140 KM, MAGIA TKWI W TDI Heart
Było: VW SHARAN 1.9 TDI AHU 90 KM
VW SHARAN 1.9 TDI 1Z 90 KM
VW SHARAN 2.0 ADY 115 KM
Odpowiedz
Ja przód rozbierałem jakiś czas temu. Jedna strona mocno trzymała, aż dziw że silnik się nie spalił. Kiedyś w new beetlu to samo miałem, woda i syf wprost na mechanizm leci i te gumowe uszczelki nie trzymają za mocno - wszystko leci na trzpień i po jakimś czasie wycieraczki coraz ciężej pracują.
Co do wycieraczki tylnej to u mnie zniknęła osłonka przy spryskiwaczu. Patrzę w lusterko co się dzieje - płyn nie leci, co jest myślę? Ale patrzę dalej a płyn pięknie leci - ale na wprost na samochód za mną
Odpowiedz




Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości