Ocena wątku:
  • 28 głosów - średnia: 2.68
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Co zrobilem/am ostatnio w swoim SGA
Isofix to system wpinania fotelika z takimi lizakami w odpowiednie miejsca kotwiczne w siedzeniu. Pasy nie maja nic tu do rzeczy.
3xTouran 1t2i 2x1t3 bls i cayc wszystko zawirusowane.
Odpowiedz




W moich fotelach chyba są te isofixy.
SEAT Alhambra 1.9TDI (AFN) 142KM/325Nm
Odpowiedz
(30-01-2017, 17:56)wesol napisał(a): Isofix to system wpinania fotelika z takimi lizakami w odpowiednie miejsca kotwiczne w siedzeniu. Pasy nie maja nic tu do rzeczy.

A ty myślisz że takie rzeczy to tylko ty wiesz?
Ja jeszcze nie widziałem isofixa w SGA wiec fotelik z iso... można przypiąć tylko pasami.
klaustrofobia: czyli lęk przed zamkniętymi pomieszczeniami.
np.:
Idę do sklepu po piwo i boje się że będzie zamknięte.
Odpowiedz
Jest jeden drobniutki problemik. SGA nie mają tych oczek w siedzeniach. Tu mocuje się pasami bazę aby wygodnie można było wpinać i wypinać fotelik bez cackania z pasami.
BAN ZA NIEDOJRZAŁOŚĆ ADMINISTRATORA
Odpowiedz
U mnie są takie oczka w fotelach, ale czy to isofix to nie wiem, nie interesowałem się tym nigdy

http://www.vw-sharan.pl/forum/attachment.php?aid=2538
SEAT Alhambra 1.9TDI (AFN) 142KM/325Nm
Odpowiedz
Dziwne ja w Fl 2003 mam isofix we wszystkich 5 fotelach 2 i 3 rząd.
Odpowiedz




(30-01-2017, 23:31)schak napisał(a):
(30-01-2017, 17:56)wesol napisał(a): Isofix to system wpinania fotelika z takimi lizakami w odpowiednie miejsca kotwiczne w siedzeniu. Pasy nie maja nic tu do rzeczy.

A ty myślisz że takie rzeczy to tylko ty wiesz?
Ja jeszcze nie widziałem isofixa w SGA wiec fotelik z iso... można przypiąć tylko pasami.
schak--- Pogratulowac wiedzy odnośnie SGA. Proponuje pierwsze sprawdzic poczytać a potem pisać.

(30-01-2017, 23:42)K9Darek napisał(a): Jest jeden drobniutki problemik. SGA nie mają tych oczek w siedzeniach.
No właśnie że mają. MOże nie wszystkie wersje ale większoć ten system ISOFIX posiada

(30-01-2017, 23:58)marqs85 napisał(a): Dziwne ja w Fl 2003 mam isofix we wszystkich 5 fotelach 2 i 3 rząd.
Tylko się cieszyć. Docenisz to szczególnie jak się ma dzieciRolleyes

Odpowiedz
Niestetybten system prawie ze nie spotykany w sga. To co pokazal scrappy to nie jest to. To kawalek druta przyspawany oryginalnie w kazdym siedzeniu w sga. Isofix przede wszyshkim jest oznakowany wszywka w kazdym fotelu. Fotelik dzieciecy z isofixem do auta bez tego systemu traci swoj urok.
3xTouran 1t2i 2x1t3 bls i cayc wszystko zawirusowane.
Odpowiedz
Wink 
To co pokazał @Scrappy to system Isofix w SGA. Nie wszystkie modele to posiadały. Co do wszywki z info o tym systemie to też różnie z tą informacją było.Wink
[Obrazek: maxresdefault.jpg]
Jest: VW SHARAN 2.0 TDI BRT 140 KM, MAGIA TKWI W TDI Heart
Było: VW SHARAN 1.9 TDI AHU 90 KM
VW SHARAN 1.9 TDI 1Z 90 KM
VW SHARAN 2.0 ADY 115 KM
Odpowiedz
No tak wpinam fotelik w te oczka i ani drgnie. Wtedy pasem przepasam dziecko i jedziemy. Poprzednie foteliki które bazę przepasalo się pasem chwialy się na boki. W moim sharika mam 3 isofixy Smile bo mam 5 foteli tylko.
Ktoś Ci pomógł kliknij THANKS -->
VW Sharan 1.9 TDI AUY
Odpowiedz




Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości