Ocena wątku:
V6 AYL falowanie na wolnych i czasem muł na gazie..
04-12-2016, 12:05
Post: #3
RE: V6 AYL falowanie na wolnych i czasem muł na gazie..
Hmmmm cewki polecialy bo te oringi przepuszczaly olej pod pokrywa zaworow, oczywiscie jest to juz zrobione a cewki dalem wszystkie nowe bo byly wysluzone, i kazda byla z innej parafi, chcialem miec z nimi spokoj, zostawilem stare w razie wu nad podmianke..

Po przelaczeniu na benzynke wszystko odrazu jest gitara..

Co do gaziarza zna sie nawet na robocie ale to nie mnie oceniac hehe

Co do tej sady to nie wiem przyznam ale napoczne z nim ten temat bo jutro mam do niego podjechac zgrac oscyloskop podczas jazdy..

Jesli chodzi I korekty itd to mapy benz I gaz juz sie prawie idealnie pokrywaja.. czasy wtrysku niby w porzadku.. jesli znam sie cos na samochodach to na gazie raczej niewiele niestety.. zapytam odrazu co ma sie dziac z czasami wtrysku benzyny po przelaczeniu na gaz?


Dzeki za zainteresowanie tematem;d




Wiadomości w tym wątku
RE: V6 AYL falowanie na wolnych i czasem muł na gazie.. - Zybydyby - 04-12-2016 12:05

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Samochód bierze paliwo podczas jazdy na gazie NonSens 5 4,602 16-06-2016 18:40
Ostatni post: skimir

Skocz do:


Kontakt | Forum - VW Sharan, Ford Galaxy, Seat Alhambra - warsztat, porady, forum, galeria, pomoc, ogłoszenia | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Oklejanie samochodów - Agencja reklamy Starachowice - marecki.name