Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
SHARAN 131km full opcja 2003r przebieg 247tys
#4
Wtrącę swoje 3 grosze gdyz tez ostatnio kupiłem podobne auto. Jest rodzinne fajne,luźno w drugim rzędzie. Także dla rodzica i dziecka lub dzieci z fotelikami jest ok. Silnik skrzynia z małymi minusami,jesli chodzi o oszczędność to bieze do 8/100km.Jednak widzę ze ma skórzane siedzenia wiec jak nie ma orginalnych fotelików w siedźeńiach to skóra bedzie ci sie odgniatac tam gdzie zamontujesz siedzenia. Odnośnie jakości materiałów i ich żywotności to lepiej nie bede sie wypowiadał gdyz dla mnie jest beee. Co chcesz uszykować czy poprawić to szybciej zepsujesz niz uszykujesz. Im młodsze auto to gorsza lipa. Woda leci wewnątrz tylnej klapy i na zamek i na dolny zaczep. Rdza na dolny, zaczepie w każdym aucie. Drzwi mocowane na stałe żadnej regulacji gdy sie opuszcza. Dla mnie to jedna wielka lipa. Szumiące łożyska 5 biegu. Parodia i kpina z klienta ze użytkuje SGA. Jezdze ponad 10 lat vw T4 i dla mnie to jest auto. Tam nie ma takich problemów. Wiec jak masz kasę to kup Caravelke lub Multiwana.
Sprzedam pod zamowienie nowe Navi i Antyrady.50% Taniej. Mam rowniez Seata Alhambre AFN.
Odpowiedz




Wiadomości w tym wątku
RE: SHARAN 131km full opcja 2003r przebieg 247tys - przez peters - 11-11-2015, 23:06

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości