Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Drzwi kierowcy się nie otiwerają ! POMOCY !
#4
Witam. Na wstępie chcę zapytać czy może ktoś miał już taka usterkę jak ja. Tydzień temu rano był akumulator całkowicie rozładowany.Akumulator jest półroczny. Auto odpalało przy dużych mrozach minus 17 stopni bez problemu.Po tym jak nie odpaliło przy temperaturze zero stopni,chcę zapytać Czy może ktoś będzie wiedział jaka może być przyczyna całkowitego rozładowania akumulatora? Dzisiaj dopiero zauważyłem że nie zamykają i nie otwierają się drzwi kierowcy z pilota,z bębenka nie jestem w stanie sprawdzić ponieważ jest usunięty zamek w drzwiach. Obecnie otwieram je i zamykam od środka klamką , a reszta drzwi zamyka się normalnie z pilota, ale dioda alarmu w drzwiach nie świeci po zamknięciu auta. Migacze po zamknięciu i otwarciu działają normalnie i dają sygnał przy otwieraniu i zamykaniu.Na zegarze świeci się kontrolka ESP (zdjęcie w załączniku). Dalej zauważyłem że po wyjęciu kluczyka ze stacyjki zegarek kasuje się na zero.Radio nie przyjmuje kodu.Po podłączeniu laptopa nie może się połączyć z komputerem samochodu . Więc nie wiem jakie są błędy. Proszę o pomoc.Pozdrawiam.
A dodam ze kable w przelotce są wszystkie całe to pierwsze co dziś sprawdzałem


Załączone pliki Miniatury
   
Odpowiedz




Wiadomości w tym wątku
RE: Drzwi kierowcy sięnie otiwerają się ! POMOCY ! - przez jani68 - 14-03-2018, 21:36

Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Zamykanie drzwi grykus 6 2,880 22-03-2015, 17:13
Ostatni post: grykus
  diagnostyka dogrzewacza w Alhambra - POMOCY mikolaj_555 12 8,603 29-01-2014, 21:00
Ostatni post: wesol
  Pomocy z OBD II Sharan 115KM marcyb3 38 30,535 08-04-2013, 16:07
Ostatni post: Scrappy

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości