Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nierówna praca i odcięcie przy 4500 obrotów
#9
Hej po dłuższych walkach w tym temacie odpuściłem gdyż nie mogłem dojść co i jak.Lecz hall na aparacie zapłonowym umarł całkiem i auto nie chciało odpalać.Zakupiłem używany drugi aparat zapłonowy i po przekładce to samo odcinka przy 4500 obr.Ale zabrałem się za wszystko jeszcze raz wymieniłem czujnik na wale rozrządu jak się puzniej okazało nie potrzebnie i halla na aparcie zapłonowym również dałem nowego.Okazało się że na aparacie zpłonowym tym podmienionym ta blaszka nie wiem jak to fachowa nazwać jest to ta zamontowana na wałku z której czujnik bierze odczyt prawidłowo jak w książce do silnika ADY powinna mieć jedno wycięcie a w tym podmienionym miała chyba z 5 i odczyt był nie prawidłowy.Zmieniłem na taki jak powinien być założyłem nowy czujnik rozrząd na znaki i dobrze ustawiony zapłon i śmiga jak ta lala nie to auto.Pozdrawiam
Odpowiedz




Wiadomości w tym wątku
RE: Nierówna praca i odcięcie przy 4500 obrotów - przez Carphunter - 08-02-2015, 23:20

Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Jaki kod aktywuje domykanie szyb przy zamykaniu pilotem? smithpl 18 5,685 17-09-2021, 22:33
Ostatni post: kalamb
  Błędy przy klimatyzacji Krzysio211986 2 2,000 18-09-2014, 09:05
Ostatni post: Krzysio211986

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości