Ocena wątku:
  • 4 głosów - średnia: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zestaw naprawczy przedniego Hamulca o co chodzi ...
#1
ALHAMBRA 2002 rok 1.9 tdi 116kM 4motion
Witam serdecznie .
Mam taki dziwny problemik .... z racji tego ze delikatnie zapiek mi sie po zimie zacisk przedni to go postanowiłem rozebrać i przeczyścić żadna to robota ,ale ....
zauważyłem ze po rozebraniu zacisku i dostaniu sie do tłoczka gumka która go chroni jest zmuszała i postanowiłem ją wyjąć i wymienić hmmmm ..... wszystko byłoby luz ale owej gumki nie moge nigdzie dostać. Nie wiem czy ta moja jest na tyle nietypowa z powodu tego napędu na 4 koła (no bo zacisk jest z tej racji wiekszy niż w normalnych napędach na przód) ale wszedzie gdzie byłem proponowali mi taki zestaw naprawszy jak np ten
http://allegro.pl/reperaturka-d4134-seat...95198.html
a jest różnica bo moja stara gumka osłonmowa na tłoczek ma jakiś dziwny "o-ring" metalowy od dołu który nabija sie na zacisk ......
czy ktoś cos o tym wie ???
na allegro nie znalazłem nic podobnego do mojej gumki tylko standardowe tak jak w w/w aukcji ..
jakaś masarka .... narazie zacisk złożyłem i jezdze autem (oczywiscie po przeczyszczeniu nic juz sie nie blokuje) ale wiem ze tloczek chyba sie szybko zabrudzi bez tej gumowej osłony ....
dziki za jakaś podpowiedz
Odpowiedz








Wiadomości w tym wątku
Zestaw naprawczy przedniego Hamulca o co chodzi ... - przez Viktor - 23-04-2013, 16:29

Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Twardy pedał hamulca Grzechu 1 1,006 19-02-2022, 22:09
Ostatni post: wesol
  Dźwignia zmiany biegów ciężko chodzi, nie wraca na luz mk1 5 4,009 13-01-2017, 22:12
Ostatni post: wesol
  Czujniki pod pedałem hamulca, 1.9 TDI Gruby 4 2,561 10-07-2013, 20:46
Ostatni post: marecki_name

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości