Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 1.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ładny sharan -tylko zobaczcie fajna wersja
#16
Moim zdaniem tani to on nie jest... Za te pieniądze kupisz kilka lat młodsze auto. Szukałem miesiąc w niemczech samochodu, trochę przemieliłem. Jeśli auto stoi jakiś czas to coś z nim jest nie takSmile to jest sprawdzoneSmile jeśli masz ładną okazję to trzeba od razu w auto. Mnie tak uciekły 3 samochody, dwa dni się zastanawiałem i żadnego już nie byłoSmile handlarze nie śpią, jeśli coś jest warte to znika od ręki. Sharanów blisko granicy jest jak na lekarstwo. Byłem 3 razy w Berlinie w ciągu miesiąca i praktycznie to samo stało. Za ok 6-8tyś to spokojnie masz 2006 rok.

Jeszcze jedno, jeśli będziesz jechać, dowiedz się po ile są blachy i ubezpieczenie. Zależnie od rejonu ceny są różne. Tam gdzie jechaem auto kupić chcieli o ile pamiętam 150Euro za tablice i ubezpieczenie na 3 dni, kupiłem w Berlinie, bo stamtąd jechałem za chyba 100E na 5 dni, na 3 kosztowały 80. Minus taki, że jak kupisz to już musisz coś przywieźćSmile
Pozdrawiam,
Michał
-------------------------------------------------------------------------
Nie polemizuj z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a później pobije doświadczeniem...
Odpowiedz








Wiadomości w tym wątku
RE: ładny sharan -tylko zobaczcie fajna wersja - przez m-blue - 03-03-2013, 13:47

Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Wink Humor, Dowcipy, Filmiki i nie tylko... Jabol 413 285,257 10-05-2024, 14:31
Ostatni post: Wiolka808
  Przestrogi - Filmiki i nie tylko... Scrappy 33 30,138 30-03-2019, 17:46
Ostatni post: bialekmleko

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości