Ocena wątku:
  • 5 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jakość montażu Waszych aut...
#4
gdzie kolego porównujesz V6 benzynowe z 4-ro cylindrowym klekotem Wink
auto nasze jest wygłuszone, choć niestety ze względu na bliskość silnika i krótki przód nie da rady się pozbyć w takim stopni hałasu niestety...
co do wnętrza - mam galaxy dokładnie w tej samej wersji silnikowej i rocznikowej.
jak go sprowadzałem to myślałem że się potnę po drodze! a jak wjechałem na odcinek od Berlina do Kołbaskowa to myślałem że mnie zasypią zaraz odpadające elementy kokpitu Big Grin (miałem 20-sto letnią mazdę 626 i tam nic nie zgrzytało, NIC)
musiałem wziąć sprawy w swoje ręce: wyprułem totalnie wszystko do gołej blachy, również z racji konieczności wymiany "UPERDLNJ" fabrycznej wykładziny Wink boczki drzwiowe naprawiłem grubo klejem montażowym uniwersalnym z casto, bo poułamywane były te czarne mocowania na żółte spinki, listwa górna też latała, a to ona trzyma boczek na górnej blasze. przy desce, schowkach i innych atrapach, zaślepkach - użyłem ordynarnie tej taśmy uszczelniającej do okien w miejscach styku elementów plastikowych - oczywiście tak, żeby nie było jej widać. gdzie trzeba było przykręcić, bo pourywane były mocowania, dawałem większe podkładki lub wkręty w nowych miejscach. wszystko na oko ładnie złożone, bez lipy, sprawdzając przy tym, czy nie wydaje dźwięków przy poruszaniu danym elementem i już. roboty trochę było, ale dla mnie nie ma nic bardziej irytującego jak luźne elementy deski, jakieś zgrzyty i trzaski - szlag mnie trafia z miejsca Wink teraz jest naprawdę rewelacyjne w porównaniu do tego co było poprzednio - SERIO!
nie mam już galaxy ale ciągle chcę galaxie Big Grin
Odpowiedz




Wiadomości w tym wątku
Jakość montażu Waszych aut... - przez empe - 07-02-2013, 00:28
RE: Jakość montażu Waszych aut... - przez sebter - 07-02-2013, 08:03
RE: Jakość montażu Waszych aut... - przez Scrappy - 07-02-2013, 08:30
RE: Jakość montażu Waszych aut... - przez ENDRJU222 - 07-02-2013, 08:59
RE: Jakość montażu Waszych aut... - przez Scrappy - 07-02-2013, 09:04

Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Jakosć plastikow deski. skimir 17 3,862 06-08-2018, 18:40
Ostatni post: Czerwony
  Hak holowniczy - Koszt montażu do MKI kubabike 34 14,932 08-04-2015, 21:16
Ostatni post: misiek_lbn

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości