Ocena wątku:
Jakość montażu Waszych aut...
07-02-2013, 00:28 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-02-2013 00:30 przez empe.)
Post: #1
Jakość montażu Waszych aut...
Jestem nowym posiadaczem VW Sharana 1.9 TDI/116km 2001rok, czarny, wersja family Smile

Nigdy wcześniej nie miałem niemieckiego VW, tym bardziej diesla i w dodatku [...].

Jestem zadowolony z aktualnego auta koncernu VW, aczkolwiek zdaje sobie sprawę że każde auto nie jest bezawaryjne - jak każda zresztą marka.

Jaka jest jakość montażu kokpitu deski rozdzielczej Waszych vanów?
Czy czasami macie tzw drobne świsty lub trzaski w okolicach podszybia, ewentualnie schowka od strony pasażera?

Przy prędkości 120 - 140km pojawia się czasami jakby świst/trzask przy podszybiu...

Wcześniej miałem benzynę 3 litrową V6 włoskiej marki i po prostu silnik był cichy/super wygłuszony.

Nie wiem może nie jestem przyzwyczajony do tych rozmiarów aut lub jestem przesadnym detalistą Wink
Reklama





Wiadomości w tym wątku
Jakość montażu Waszych aut... - empe - 07-02-2013 00:28

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Jakosć plastikow deski. skimir 17 3,826 06-08-2018 18:40
Ostatni post: Czerwony
  Hak holowniczy - Koszt montażu do MKI kubabike 34 14,187 08-04-2015 21:16
Ostatni post: misiek_lbn

Skocz do:


Kontakt | Forum - VW Sharan, Ford Galaxy, Seat Alhambra - warsztat, porady, forum, galeria, pomoc, ogłoszenia | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Oklejanie samochodów - Agencja reklamy Starachowice - marecki.name