Ocena wątku:
  • 17 głosów - średnia: 3.76
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Schodzace cisnienie po odkreceniu korka od zbiorniczka wyrownawczego
#1
Witam
Zauwazylem dzisiaj ze w moim aucie brakuje plynu chlodzacego wiec dolalem go tak ze bylo lekko powyzej max po przejechaniu ok 10km podjechalem pod dom a w zbiorniczku lekko ponizej minimum podczas odkrecania korka okazalo sie ze schodzi z niego cisnienie ( plyn bulgotal ) i troche wody przybylo w zbiorniczku lecz musialem jeszcze dolac.

Dodam ze w moim aucie nie dziala dogrzewacz i bylo zmino w czasie jazdy po miescie a dzisiaj gdy dolalem wody ogrzewanie juz chodzilo super.
Czytalem juz ze moze to byc uszczelka pod glowica ale auto nie dymi, nie grzeje sie, nie czuc spalin w wodzie a wody moglo mi ubyc przez dogrzewacz bo na przegladzie gosc mowil mi ze mam delikatny wyciek gdzies wlasnie z dogrzewacza a nie mialem tego jak sprawdzic bo zimno na dworze a garazu nie posiadam.

Moze byc tak ze przez lekko nieszczelnosc uklad sie zapowietrza ? lub tez moze byc cos z korkiem ze nie upuszcza cisnienia lub moze i upusza ale w momencie kiedy cisnienie jest wyzsze ?
Odpowiedz








Wiadomości w tym wątku
Schodzace cisnienie po odkreceniu korka od zbiorniczka wyrownawczego - przez Collega - 16-02-2012, 14:35

Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Niska temperatura silnika/słabe ogrzewanie/niskie ciśnienie w układzie chłodzenia. marcin01081985 80 19,842 11-01-2019, 00:40
Ostatni post: pikolo
  AUY - jak mocno wkręcić korek zbiornika wyrównawczego. meon 6 9,396 03-05-2018, 21:55
Ostatni post: element07
  Ciśnienie oleju - za duże toma126 8 3,945 31-03-2018, 15:10
Ostatni post: wesol
  Korek zbiorniczka chłodnicy robitak 9 5,009 02-02-2015, 12:53
Ostatni post: robitak

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości