Ocena wątku:
Żegnam się w związku z nieporozumieniem na forum.
11-01-2012, 23:02
Post: #1
Żegnam się w związku z nieporozumieniem na forum.
Witam wszystkich Forumowiczów. Chciałem poinformować że w związku z nieprzyjemną atmosferą w której byłem uczestnikiem chciałem oficjalnie się z Wami pożegnać. Widzę, że temat człowieka o nicku pablicito został usunięty. Ja go skomentowałem, negatywnie. Otóż krótko wyjaśnię, że chodziło o nadanie reputacji w ilości ,,1” dla człowieka o kiepskim mniemaniu i niedocenionego którym jest właśnie pablicito. Napisał jakiś denny post w którym żądał od admina nadania tejże reputacji. Wszyscy nie od dziś wiedzą, że reputację punktową nadaje się za coś co wpływa na rozwijanie się forum, lub pomógł ktoś innemu forumowiczowi w jakiejś niebanalnej sytuacji odnośnie naszych trojaczków. Po tym dennym temacie z żądaniem nadania reputacji admin Daneczek - o zgrozo ! podniósł temu pieniaczowi tą reputację. Ja natomiast dostałem ostrzeżenie. Chciałem przekazać że nadawanie przedmiotowej reputacji za takie tematy wcale nie służy temu forum a nawet temat ten nie nadawał się do działu dowcipy i humor. Swój post w tym temacie który został usunięty pozwoliłem sobie umieścić ponieważ wyraziłem w ten sposób swoje zdanie na temat nieodpowiedniego nadania reputacji - do czego miałem zbójeckie prawo. Do forumowicza pablicito. Użycie wobec twojej osoby słowa ,,leszcz” nie miało na celu znieważenie twojej osoby w myśl Kodeksu Karnego art. 216. Oczywiście masz pełne prawo do złożenia w tej sprawie zawiadomienia do Sądu Rejonowego, Wydział Cywilny nadmieniam, że jest to przestępstwo ścigane z oskarżenia prywatnego. Tu chciałbym podkreślić, że leszcz to ktoś młody - nie chodzi tu o twój wiek tylko staż na forum. Nie rozumię tylko admina który przyznał tą reputację. Być może takimi tematami i nagradzanie za nie użytkowników wpłynie na popularyzację naszych ukochanych trojaczków. A temat który założył pablicito nadawałby się lepiej na sympatię.pl.
Na końcu chciałbym oficjalnie poprosić administratorów forum o usunięcie mojej galerii jak też konta. Tematy – te odnośnie sharana wedle uznania proszę pozostawić, być może komuś pomogą. Pozdrawiam wszystkich Forumowiczów. Wnioskuję o przywrócenie tematu który założył pablicito ponieważ ktoś kto będzie czytał mój temat może go nie rozumieć a tak będzie można ocenić sytuację.
Reklama





Wiadomości w tym wątku
Żegnam się w związku z nieporozumieniem na forum. - piotrek_1980 - 11-01-2012 23:02

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  historia forum SGA Mazur1908 9 2,531 16-01-2019 14:34
Ostatni post: grzeczny_52
  Galeria - auta na forum Motorek4612 3 3,841 30-07-2011 11:43
Ostatni post: RAFFEN

Skocz do:


Kontakt | Forum - VW Sharan, Ford Galaxy, Seat Alhambra - warsztat, porady, forum, galeria, pomoc, ogłoszenia | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Oklejanie samochodów - Agencja reklamy Starachowice - marecki.name