Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zegary
#3
Czescć poradziłem sobie zamieniłem całe te płytki tzn te z Sharana sprawne podmienione do tych z Alhambra wszystko działa tak jak powinno tylko jeszcze jedno pytanie odnośnie wskazań paliwa w starym liczniku jak dochodziło do czerwonej kreski to zaczęła świecić rezerwa teraz po wymianie zegarów jak jest na czerwonej kresce to nie świeci żarówka na pewno sprawna bo po przekręceniu zapłonu zaświeca się na chwilę i gaśnie i tu moje pytanie
Czy Sharan miał większy zbiornik paliwa czy jest inaczej ustawiony pływak niż w alhambrze czy ewentualnie da się to kompem ustawić ?
Na tych uszkodzonych zegarach test zegarów normalnie działa żadnych błędów nie wykrywa jak byłem u znachora to aż był zdziwiony że jest wszystko ok a i tak nie działają z kolei byłem u drugiego i stwierdził że może być uszkodzony procesor trochę nie opłacalna naprawa
Kupiłem zegary od Sharana za całe 50 Zeta z komputerem i działają zgłosiłem zmianę zegarów na stacji diagnostycznej zapłaciłem 51 zł potem wydział komunikacji tam też trzeba zgłosić zostawić oświadczenie że się ingerowało w przebieg i po sprawie
Tylko zostaje mi jeszcze ten wskaźnik poziomu paliwa do wyjaśnienia
Odpowiedz




Wiadomości w tym wątku
Zegary - przez slawek33a - 08-01-2020, 08:31
RE: Zegary - przez DDiablo - 08-01-2020, 17:51
RE: Zegary - przez slawek33a - 09-01-2020, 07:40
RE: Zegary - przez DDiablo - 09-01-2020, 17:37
RE: Zegary - przez slawek33a - 09-01-2020, 18:53

Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Sharan FL -zegary anglik zamiana Peszek 6 2,250 02-02-2015, 21:51
Ostatni post: Peszek

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości