Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kamera cofania LOW - schemat podłączenia.
#8
Chińska kamerka zadziała, spacewalker z forum tourana wlasnie taką wrzucił pod DM. Nawet ma skrętne linie, moja ori ze skody nie ma skrętnych lini (zastanawia się nad tą chińską). Wiązka puszczasz tak jak idą przewody w aucie. Lewym progiem do tylnej lampy i później do góry, następnie przez przelotkę do klapy. Ja to zawszę przewody splatam taśmą parcianą i ciągnę/splatam z ori wiązkami, więc zajmuje to duzo czasu, ale na spokojnie przy piwku kilka godzinek (3-4). Wszystkie plastiki klapy, ostatni plastik słupka, lewą tapicerkę bagażnika tylko odchyliłem. Lewy próg po całości tylko odchylasz. Plastik rączki otwierania maski, dolna osłona pod kierą. No i wszystkie elementy dechy, żeby wyciągnąć radio (schoweka, listwa dekor (odchylasz), panel klimatronika i jego plastik, kratki nawiewów.

Jak się czyta to niby dużo, ale uwierz mi że ja potrzebuje minuty, aby wyciągnąć radio. Pierwszy raz potrzebowałem z 10 minut :D

Jak teraz masz kamerkę high, to nie lepiej pójść w taka samą, ale pod DM? Koszt większy, ale dużo więcej możliwości. Prawdopodobnie nie musisz ciągać żadnych kabli.

Ja w twoim przypadku zainteresował bym sie najpierw schematami.
Odpowiedz




Wiadomości w tym wątku
RE: Kamera cofania LOW - schemat podłączenia. - przez szczyku - 24-04-2019, 09:24

Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Schemat układu chłodzenia Alhambra 7N 2012r Marcin2012 1 1,502 18-01-2021, 23:06
Ostatni post: Bogos

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości