Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pompowtryskiwacze 0414720279 , 0986441574 , 038130073 bj
#12
Witam ponownie. Ku przestrodze dla innych chce opisać moje "przeboje". Pan Kuba w Rotherham który zajmował się moim autkiem zdiagnozował pompki do wymiany i półośkę która przy zakrętach trzeszczy. Jak już wcześniej pisałem znalazłem w Polsce pompki za 1600zł kupiłem. Pan Kuba z całą rzeszą doradców wymienili pompki i półośkę. Zgłosiłem mu problem ze turbina traci moc ( przerywa) niestety nie zostało to sprawdzone gdyz twierdził ze to winna pompo wtrysków. Wszystko ok przez kilka dni nawet nie tydzień później diagnoza znów ropa w oleju (jesteśmy w punkcie wejścia.) Kolejno zajął się autkiem fachowiec numer 2. Bardzo przyjemny człowiek do dziś nie wątpię w jego wiedzę (tylko w brak komputerów, oprogramowania). Który stwierdził że do wymiany są uszczelki od pompo wtryskiwaczy których przy fachowcu nr1 nie zostały zmienione. Po rozkręceniu tego doszedł do wniosku ze gwint w głowicy jest spieprzony i że on to wyszlifuje ale nie daje na to gwarancji bo może być różnie. Zrobił wszystko + chłodnica która w trakcie zaczęła przeciekać i była do wymiany. Podejrzewał ze jest cos z turbina , posprawdzał wszystkie mozliwe "wyloty " i mówił ze doloty są przytkane ale cały układ jest ok ale turbina ma luzy jest tez do wymiany ale jechal na urlop i ze zajmie sie tym jak wróci. wiec auto musialem zabrac

Wyjechałem od niego, wszystko super po 3 dniach ten sam problem... ropa w oleju...

Teraz znalazłem fachowca nr3 typowo od vw i audi, ba nawet ma dokładnie ten sam samochód z tym samym silnikiem co ja.
Jego diagnoza to:
- Licznik cofnięty od 100 000 mil (poprzedni fachowcy tego nie wykryli)
- Silnik który był w samochodzie okazał się 1.9 tdi (kompletnie nie pasujący do auta)
Nikt wcześniejszych fachowców tego nie zauważył.
- pół ośki zamocowane odwrotnie
Wymieniłem silnik, na prawidłowy (przejechane 70 000 mil), turbinę, rozrząd i zmienił półośki.
Mechanik nr3 zdiagnozował też znacznie większą moc niż powinno mieć auto. Przez to diagnoza o wzmocnieniu oprogramowana, bądź chipowanie.

Teraz po kolejnym tygodniu Znów pojawił się komunikat engine workshop i migająca lampka spiralek (zapalająca się przy problemie ze świecami).

Ludzie wydałem na to auto całe swoje oszczędności jestem w kropce CO MAM ZROBIĆ??
Odpowiedz




Wiadomości w tym wątku
RE: Pompowtryskiwacze 0414720279 , 0986441574 , 038130073 bj - przez Barry - 26-07-2017, 05:58

Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  pompowtryskiwacze do 115 AUY od TOUAREGA honolulu 13 7,329 14-03-2014, 22:23
Ostatni post: Bogos

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości