Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Klasyki i rarytasy na naszych drogach
#1
Star 
Witam, pomyślałam, że warto założyć temat gdzie mozemy wrzucać linki do filmów z. naszych kamer w autach (jak ktos ma) bądź foto, na których uwiecznione zostaną smaczki motoryzacyjne jakie spotkamy.
Wczoraj upolowałem Saaba Monte Carlo 850.    
ALHAMBRA 1.9 TDI ASZ 2005, VW LUPO 1.4, wcześniej : TOYOTA AVENSIS T25, MERCEDES E 220 W124, OPEL ASTRA G, JEEP CHEROKEE WAGONEER, MERCEDES W 123, POLONEZY, MALUCHY, DUŻE FIATY, I KILKADZIESIĄT RÓŻNYCH SŁUŻBOWYCH.... oraz motorynka Stella z silnikiem Java 50ccm Tongue
Odpowiedz




#2
Fajny.
3xTouran 1t2i 2x1t3 bls i cayc wszystko zawirusowane.
Odpowiedz
#3
Ja całkiem niedawno przewoziłem takiego MB 220, bodajże z 1953 r.


Załączone pliki Miniatury
   
[Obrazek: laweta-olx.jpg?w=50&h=35&zoom=2] Pomoc drogowa - przewóz aut, przyczep, maszyn, minikoparek itp. 509-415-653
Odpowiedz
#4
moje marzenie ma. emeryturę to garaż z podnosnikiem i uratować jakiegos klasyka....
z calym szacunkiem do SGA ale. marzy mi się Merc W124 Coupe
ALHAMBRA 1.9 TDI ASZ 2005, VW LUPO 1.4, wcześniej : TOYOTA AVENSIS T25, MERCEDES E 220 W124, OPEL ASTRA G, JEEP CHEROKEE WAGONEER, MERCEDES W 123, POLONEZY, MALUCHY, DUŻE FIATY, I KILKADZIESIĄT RÓŻNYCH SŁUŻBOWYCH.... oraz motorynka Stella z silnikiem Java 50ccm Tongue
Odpowiedz
#5
Świetny pomysł tak na szybko to tyle ale jak przeszukam pliki ze zdjęciami może znajdę więcej
       
Odpowiedz
#6
miałem kiedys Jeepa cherokee Wagoneer z okladzina drewnianą dookola karoserii. jest taki żart, gdy ktos zapyta się czy korozja bierze taki samochód, odpowiadasz, ze nie tylko korniki wpier... .
ALHAMBRA 1.9 TDI ASZ 2005, VW LUPO 1.4, wcześniej : TOYOTA AVENSIS T25, MERCEDES E 220 W124, OPEL ASTRA G, JEEP CHEROKEE WAGONEER, MERCEDES W 123, POLONEZY, MALUCHY, DUŻE FIATY, I KILKADZIESIĄT RÓŻNYCH SŁUŻBOWYCH.... oraz motorynka Stella z silnikiem Java 50ccm Tongue
Odpowiedz




#7
(29-09-2016, 06:13)PAMONIUSZ napisał(a): miałem kiedys Jeepa cherokee Wagoneer z okladzina drewnianą dookola karoserii. jest taki żart, gdy ktos zapyta się czy korozja bierze taki samochód, odpowiadasz, ze nie tylko korniki wpier... .

Ale w tym to nie zadziała Wink
       
Odpowiedz
#8
Jadąc przez las napotkałem się na coś takiego.Smile    
Odpowiedz
#9
ładny choc to nowoczesna konstrukcja.
ALHAMBRA 1.9 TDI ASZ 2005, VW LUPO 1.4, wcześniej : TOYOTA AVENSIS T25, MERCEDES E 220 W124, OPEL ASTRA G, JEEP CHEROKEE WAGONEER, MERCEDES W 123, POLONEZY, MALUCHY, DUŻE FIATY, I KILKADZIESIĄT RÓŻNYCH SŁUŻBOWYCH.... oraz motorynka Stella z silnikiem Java 50ccm Tongue
Odpowiedz
#10
Jeszcze trochę a wyszukam więcej Tongue
           
Ale co by nie było to i VW się znalazł Tongue
   
Odpowiedz




Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości