Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nawiew tylny/brak ogrzewania z tyłu
(19-01-2022, 14:03)ADI_Sharan napisał(a): Ja mam juz wydrukowane na 3D owy Dinks i mam nadzieję ze w weekend uda sie wymienic, Da rade auto na lewarku podnieść i wymienic? czy konieczny kanal?

wątpię czy wytrzyma nawet jak wydrukowane z mocnego materiału.
jak PLA to nawet nie próbuj

Pozdrawiam
Odpowiedz




(19-01-2022, 14:03)ADI_Sharan napisał(a): Ja mam juz wydrukowane na 3D owy Dinks i mam nadzieję ze w weekend uda sie wymienic, Da rade auto na lewarku podnieść i wymienic? czy konieczny kanal?
Potwierdzam tylko z kanału . Tak to,się umęczysz . I teraz w taką pogodę gdzieś leżeć Angry
Wydruk z tego pliku to są dwie połówki do sklejenia ? Czy odrazu drukują całe ?
Odpowiedz
2 połówki do sklejenia, inaczej nie da rady mam nadzieje że w następnym tygodniu dam radę to podmienić, mam miejsce w hali garażowej ale boje się że nie dam rady z pozycji leżącej to wymienić.
Odpowiedz
Tak wygląda dzyndzel po lekkich modyfikacjach bez klejenia, druk na gotowo

[Obrazek: PXL-20220127-084338939-2.jpg] [Obrazek: PXL-20220127-084408091.jpg]


Odpowiedz
Dla zainteresowanych.

Mam do zaoferowania sztyft/zestaw naprawczy zaworu 7N0819809, który odpowiada za ogrzewanie tylnej przestrzeni pasażerskiej.

Część wykonana z aluminium o zwiększonej wytrzymałości w porównaniu do fabrycznego z tworzywa. Element w 100% zachowuje wymiar oryginalnej części.

Dzięki zastosowaniu elementu z aluminium a nie tworzywa mamy pewność, że problem wydobywającego się zimnego powietrze z tylnych górnych kanałów powietrznych zostaje wyeliminowany raz na zawsze.

W załączeniu przedstawiam zdjęcie części.

Zainteresowanych zapraszam do kontaktu w wiadomości prywatnej.



   
Odpowiedz
(06-02-2022, 22:41)prymus123 napisał(a): Dla zainteresowanych.

Mam do zaoferowania sztyft/zestaw naprawczy zaworu 7N0819809, który odpowiada za ogrzewanie tylnej przestrzeni pasażerskiej.

Część wykonana z aluminium o zwiększonej wytrzymałości w porównaniu do fabrycznego z tworzywa. Element w 100% zachowuje wymiar oryginalnej części.

Dzięki zastosowaniu elementu z aluminium a nie tworzywa mamy pewność, że problem wydobywającego się zimnego powietrze z tylnych górnych kanałów powietrznych zostaje wyeliminowany raz na zawsze.

W załączeniu przedstawiam zdjęcie części.

Zainteresowanych zapraszam do kontaktu w wiadomości prywatnej.

Hej pisalem na PW, ile za taki element?
Odpowiedz




Witajcie, testoaalem element drukowany na 3D,
Sila dzialajaca na ten element jest faktycznie tak duza ze nie sprawdziła sie ta technologia. Undecided
Odpowiedz
Polecam koledze sztyft z mosiądzu Smile Od pół roku nie ma już problemu z tym Szybka wymiana ,pasuje PP Smile https://www.olx.pl/d/oferta/sztyft-zawor...Jgx5b.html
Odpowiedz
To zareklamuje tańszą konkurencję aluminiową :
https://www.olx.pl/d/oferta/sharan-alham...NaVZi.html

Odpowiedz
Witam, mam podobny problem w Sharanie 7n 2013. Z tyłu brak panelu sterującego. Z kratek leci lód. Możecie podpowiedzieć, wytłumaczyć gdzie szukać tego zaworu do sprawdzenia? Ciężko się to wykręca ( lalik z mechaniki ).

Pozdrawiam
Odpowiedz




Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  tylny panel klimatyzacji stiko 24 7,554 05-12-2023, 19:18
Ostatni post: jesion0102

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości