Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
sound2 czy mozna podłączyć mp3
#1
A jak ma się podłączenie USB do radia SOUND 2 z Sharana
http://allegro.pl/fabrycznie-nowe-vw-sou...85635.html
Odpowiedz




#2
Kolego po pierwsze te radio to deck jesli chcesz je kupic musisz miec wzmacniacz. No chyba ze je masz i tylko jako przykład podałeś.
Co do podłaczenia ja osobiście niz widziałem takiej kostki dostępnej aby podłaczyc odtwarzacz mp3. Trzeba by poszukac rozpiske złacza, bliźniacze radio to ford 2007.
Proszę pisać na Maila bo PW jest zapchane.
Odpowiedz
#3
Masz 3 proste, gotowe wyjścia.
1.Kaseta z kabelkiem za 15 zł.
2. Sprzęt bardziej zaawansowany, czyli odtwarzacz kart SD w kształcie kasety. Wkładasz takie cudo w kaseciaka, dzięki wbudowanemu akumulatorkowi nie wystają Ci żadne kable, a sterowanie masz pilotem. Cena ok. 100zł.
3. Kaseta z odbiornikiem bluetooth. Ok. 50zł.

Są inne możliwości, ale koszty i przerabianie radyjka nie bedzię się kalkulowało.
Odpowiedz
#4
Chodzi o to że mam takie radio zamontowane, i chciałbym je zostawić ze względu na sterowanie z kierownicy. A jakie były by koszty przerobienia??
Odpowiedz
#5
To żeby nie powielać.
http://www.vw-sharan.pl/forum/showthread.php?tid=4331
Odpowiedz
#6
Pawcio możesz też kupić inne radio wyzszy model z tych lat jakie było z vw i nie stracisz sterowania z kiery a zyskasz gniazda do podłaczenia. Szukaj czegos na aukcjach sa to stare radia to pewnie grosze zapłacisz.
Proszę pisać na Maila bo PW jest zapchane.
Odpowiedz




#7
    W Galaxy zrobiłem to tak
Odpowiedz
#8
Witajcie,pytanie mam takie,do czego służy mała antenka na tyle dachu naszych aut skoro antena radiowa jest w szybie okna?
Odpowiedz
#9
Do GPS'u
Odpowiedz




Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Aux bez odlaczania zmieniarki. Czy można? Dawidos01111 10 5,520 25-02-2017, 17:52
Ostatni post: dyzioNR1
  czy manetki od radia można podłączyć do nie oryginalnego? sebamixx 0 1,111 16-02-2017, 08:19
Ostatni post: sebamixx
  Jak podłączyć radio? wilk 10 12,035 06-02-2013, 11:41
Ostatni post: __ArroW__
  Jak podłączyć zmieniarke cdc a08 do Gamma V wojto23k 2 3,860 03-11-2012, 12:13
Ostatni post: wojto23k

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości