Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 1.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ładny sharan -tylko zobaczcie fajna wersja
#11
sprawdziłem wyposażenie ale nie ma do końca opisu o nawiewach w suficie
Odpowiedz




#12
Kolego ale po co kombinujesz jak koń pod górkę? Spytaj po prostu sprzedawcy o to Smile A po 2 jeśli jesteś nim zainteresowany to i tak musisz go oglądnąć na żywo i wtedy wszystko zobaczysz, co ma a czego nie.
Odpowiedz
#13
(03-03-2013, 11:13)bercik350 napisał(a): sprawdziłem wyposażenie ale nie ma do końca opisu o nawiewach w suficie

Wiesz ja jeśli auto było by OK, to bym go brał bez tych nawiewów. Chyba że są ci niezbędne Wink
SEAT Alhambra 1.9TDI (AFN) 142KM/325Nm
Odpowiedz
#14
tu nikt nie kombinuje, tylko jechać 1000km to chyba z zamiarem kupna ,a nie tylko oględzin.żeby wszystkiego dowiedzieć sie przez tel trzeba perfekt znać j niemiecki .ja j niemiecki znam tyle o ile.narazie nie ma kontaktu ze sprzedającym jutro się coś dowiem
Odpowiedz
#15
I tak musisz jechać. Przecież nie ocenisz jego stanu na podstawie zdjęć, a i informacje od sprzedawcy mogą się mijać z prawdą. Tak więc jeśli jesteś zainteresowany to tak, czy owak musisz jechać, a czy kupisz to się dopiero na miejscu okaże.
Odpowiedz
#16
Moim zdaniem tani to on nie jest... Za te pieniądze kupisz kilka lat młodsze auto. Szukałem miesiąc w niemczech samochodu, trochę przemieliłem. Jeśli auto stoi jakiś czas to coś z nim jest nie takSmile to jest sprawdzoneSmile jeśli masz ładną okazję to trzeba od razu w auto. Mnie tak uciekły 3 samochody, dwa dni się zastanawiałem i żadnego już nie byłoSmile handlarze nie śpią, jeśli coś jest warte to znika od ręki. Sharanów blisko granicy jest jak na lekarstwo. Byłem 3 razy w Berlinie w ciągu miesiąca i praktycznie to samo stało. Za ok 6-8tyś to spokojnie masz 2006 rok.

Jeszcze jedno, jeśli będziesz jechać, dowiedz się po ile są blachy i ubezpieczenie. Zależnie od rejonu ceny są różne. Tam gdzie jechaem auto kupić chcieli o ile pamiętam 150Euro za tablice i ubezpieczenie na 3 dni, kupiłem w Berlinie, bo stamtąd jechałem za chyba 100E na 5 dni, na 3 kosztowały 80. Minus taki, że jak kupisz to już musisz coś przywieźćSmile
Pozdrawiam,
Michał
-------------------------------------------------------------------------
Nie polemizuj z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a później pobije doświadczeniem...
Odpowiedz




#17
no jak sie do Berlina wybrales szukac auto to gratuluje bo ja to mam chwilke jazdy zeby byc w Berlinie. Tak to sobie kazdy moze. Poza tym nie kupuje sie aut gdzie nie sa do zarejstrowania w niemcowni( bedzie taka ewentualna notka w komisie w DE).
3xTouran 1t2i 2x1t3 bls i cayc wszystko zawirusowane.
Odpowiedz
#18
panowie byłem nie raz w niemczech wiem ile kosztują tam tablice ubezpieczenie i coś niecoś dogadam sie po niemiecku odnośnie auta ,nie mam z tym problemu.to auto myśle że kupie za 6 tys euro ,sprawa jest juz nieco nagrana ze sprzedawcą.myśle że coś z tego może będzie ,a jego tak szybko nie łykną bo cena jest wygórowana za niego
Odpowiedz
#19
No to trafiłeś na jakiegoś wspaniałomyślnego niemca jeśli Ci spuści 1300 ojro Smile Ciekawe co się na miejscu okaże Smile Coś to podejrzane jak dla mnie.
Odpowiedz
#20
panowie sami wiecie że 7300e za ten model z tym silnikiem i wyposażeniem to nie realna cena na export.nie raz kupowałem auto w niemczech i w większości urywałem do 1000e .
Odpowiedz




Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Wink Humor, Dowcipy, Filmiki i nie tylko... Jabol 413 285,141 10-05-2024, 14:31
Ostatni post: Wiolka808
  Przestrogi - Filmiki i nie tylko... Scrappy 33 30,121 30-03-2019, 17:46
Ostatni post: bialekmleko

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości