Ocena wątku:
  • 28 głosów - średnia: 2.68
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Co zrobilem/am ostatnio w swoim SGA
Zmieniłem dziś koła zimowe na letnie Big Grin już nie będę hałasował Big Grin
Odpowiedz




Wyminiłem całe oświetlenie wewnętrzne na led i przestałem wreszcie czuć sie jak w piwnicy ;-)
Odpowiedz
Zmieniłem przewód od klimy. Wiadomo który. Big Grin Jutro napełnianie. Dodgy
Odpowiedz
Generalny remont przedniego zawieszenia z wymianą amorów włącznie. Z lewej strony (tam gdzie amor wystrzelił) nawet łożysko w kole poleciało. Masakra. Ze starych części tylko sprężyna została.
Seat Alhambra 1.9 TDI 110 KM 1998r - żyje dalej na Ukrainie (chyba)
Odpowiedz
Dzisiaj rozebralem elektryczna pompe wody jutro jade po szczotki nowe i skladam.
Odpowiedz
oby oryginalne.
3xTouran 1t2i 2x1t3 bls i cayc wszystko zawirusowane.
Odpowiedz




wesol podjade na Szczecin do BKZ tam maja dobrej jakości do wszelkiego sprzetu.
Odpowiedz
No i pewnie będzie źle jak mawia Stefano. To całkiem inne szczotki jak do wiertarek itp. Nie lepiej do Stefano zagadać i za te paręnaście zł mieć ori.
3xTouran 1t2i 2x1t3 bls i cayc wszystko zawirusowane.
Odpowiedz
Chcąc założyć opony letnie z umalowanymi Alu,przeglądam hamulce. I widzę ze tarcze z tylu sa mniejsze o jakies 2 cm od blachy w koło ? To jest normalne,czy przygotowana blacha jest na większe tarcze ? Musze sciągnąć koło od T4 i porównam moze sie okaże ze tarcza bedzie taka sama. Koła 16 wiec prawdopodobieństwo jest. Klocki tył takie same jak koła 15' przy Seacie 99 rok.
Sprzedam pod zamowienie nowe Navi i Antyrady.50% Taniej. Mam rowniez Seata Alhambre AFN.
Odpowiedz
Wymiana sprężyny tylnej prawej. Kawałek zwoju strzelił i pewne dźwięki wydawała ta sprężyna.
3xTouran 1t2i 2x1t3 bls i cayc wszystko zawirusowane.
Odpowiedz




Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 27 gości