Ocena wątku:
  • 28 głosów - średnia: 2.68
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Co zrobilem/am ostatnio w swoim SGA
Od tygodnia jestem posiadaczem nowego sharana oczywiście tdi (no i drugiego w karierze Big Grin )
SHARAN 1.9 TDI ASZ
"każdy chłopak z polskiej wsi jeździ wozem w TDI"Tongue
Odpowiedz




co za nabytek?? Jaki motor itp?
3xTouran 1t2i 2x1t3 bls i cayc wszystko zawirusowane.
Odpowiedz
No to tak bedzie temat w dziale nasze autka ale nie wiem kiedy znajdę wiecej czasu . Na szybko to tak model z 2003 r wersja HIGHLINE z silnikiem 1.9 tdi 131km oznaczenie ASZ o ile dobrze pamietam . Kolor czary z siwą skórą .Big Grin
SHARAN 1.9 TDI ASZ
"każdy chłopak z polskiej wsi jeździ wozem w TDI"Tongue
Odpowiedz
Fajny z dobrym motorem.
3xTouran 1t2i 2x1t3 bls i cayc wszystko zawirusowane.
Odpowiedz
Zmodzilem sobie taki przyrząd z czujnikiem zegarowym do ustawiania pompowtrysków.
3xTouran 1t2i 2x1t3 bls i cayc wszystko zawirusowane.
Odpowiedz
po tym jak pod domem ukradli mi katalizator, zamontowałem w to miejsce tłumik w obudowie katalizatora
Odpowiedz




Wymiana uszczleki kolektora dolotowego- pocilo sie i syfiło caly slupek od sciany grodziowej. Wymiana uszczleki miedzy kolektorem wydechowym a turbo. Podpora polosi- podtoczenie by glebiej weszla. Wymiana pompki elektrycznej obiegu cieczy- przerywała.
3xTouran 1t2i 2x1t3 bls i cayc wszystko zawirusowane.
Odpowiedz
Wczoraj wyjąłem trochę gratów ze swojego rozbitego Sharana i resztę sprzedałem na dawcę organów.
Jest: VW SHARAN 2.0 TDI BRT 140 KM, MAGIA TKWI W TDI Heart
Było: VW SHARAN 1.9 TDI AHU 90 KM
VW SHARAN 1.9 TDI 1Z 90 KM
VW SHARAN 2.0 ADY 115 KM
Odpowiedz
Wymiana aku na varte silver - 77
ah / 310zł ... oryginalny exide był 70Ah i wytrzymał 6 lat.
Pozdrawiam,
Michał
-------------------------------------------------------------------------
Nie polemizuj z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a później pobije doświadczeniem...
Odpowiedz
silvery takjak futury nie ciesza sie opinia trwalych na lata ale kto wie. Oby sie spisywal. TO akumualtory raczej dla taxiarzy, policji karetek itd.
3xTouran 1t2i 2x1t3 bls i cayc wszystko zawirusowane.
Odpowiedz




Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 22 gości