Ocena wątku:
  • 28 głosów - średnia: 2.68
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Co zrobilem/am ostatnio w swoim SGA
Wymiana łozyska kola prawego przedniego . Oczewiscie jak to bywa zawsze sa problemy, a to z odkreceniem sruby trzymajacej zwrotnice do amorka a to srubki od oslony tarczy ham a to czujnik abs. Ale wszystko pokonane bez wiekszych problemów.
3xTouran 1t2i 2x1t3 bls i cayc wszystko zawirusowane.
Odpowiedz




cześć wymieniłem dzisiaj łączniki i gumki febi przód, ale niemiła niespodzianka po diagnozie turbinki zajrzałem po stronie zimnej i okazało się , że powstał luz osiowy ponad 1mm , wcześniej zaniepokoiły mnie dźwięki na zimnym zmieniając biegi przy odpuszczaniu gazu między 1i2, 2i3 słychać było jakby pufanie, świszczenie a i przy gaszeniu silnika słychać z filtra powietrza jakby cofające się powietrze przez sekundę może dwie, dodam że klapa gasząca działa wzorowo i czas na zmianę turbinki póki jeszcze nie szczeliła, oleju narazie nie pobiera i przyspiesza normalnie ale na zimne trzeba dmuchać luzu osiowego nie powinno być zamówię suszarkę u Robaka koło poznania pozdrawiam. PS. korzystał ktoś od tego pana z turbinek?
Odpowiedz
Mógłbyś na polski przetłumaczyć? Jakaś interpunkcja...
--
Był: VW SHARAN VR6 4motion (2001) - dobrze służył.
Odpowiedz
W końcu komora silnika trochę wymyta.
Odpowiedz
Wymieniony olej z filtrem, zdjęta i wyczyszczona miska przy okazji naprawy zerwanego gwintu, wymieniony łącznik stabilizatora na meyle hd i wreszcie nic nie stuka na dołach.
Gdyby mi się chciało tak jak mi się nie chce Big Grin
Odpowiedz
wymienione łączniki, fitr powietrza i kabinowy.
Odpowiedz




Założone letnie oponki. Zimowe trzeba było dojechać.Wink
Jest: VW SHARAN 2.0 TDI BRT 140 KM, MAGIA TKWI W TDI Heart
Było: VW SHARAN 1.9 TDI AHU 90 KM
VW SHARAN 1.9 TDI 1Z 90 KM
VW SHARAN 2.0 ADY 115 KM
Odpowiedz
Doszczelnilem dziś ta czesc EGR którą na szybkiego jakis czas temu wykastrowalem. Puscila uszczeleczka którą wmontowalem w miejsce trzpienia z grzybkiem w tym ufo. Przy okazji wymodelowalem go ufo fleksem tak ze nie ma śladu po tym badziewiu.
3xTouran 1t2i 2x1t3 bls i cayc wszystko zawirusowane.
Odpowiedz
Kolego wesol masz masz jakieś zdjęcia z tej operacji
Odpowiedz
Wymieniłem łączniki drążka stabilizatora przód. Teraz już nic nie puka.Cool
Jest: VW SHARAN 2.0 TDI BRT 140 KM, MAGIA TKWI W TDI Heart
Było: VW SHARAN 1.9 TDI AHU 90 KM
VW SHARAN 1.9 TDI 1Z 90 KM
VW SHARAN 2.0 ADY 115 KM
Odpowiedz




Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 22 gości