Ocena wątku:
  • 28 głosów - średnia: 2.68
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Co zrobilem/am ostatnio w swoim SGA
Zainstalowałem witraż w miejsce lusterka Sad

[Obrazek: 3405ac6cb33b.jpg]_[Obrazek: 767f978c8b64.jpg]

Ktoś mi urwał lusterko podczas 5 minut postoju wzdłuż ulicy. Przypuszczam, że przy pomocy innego lusterka. Oczywiście po sprawcy nie było śladu. Mam nadzieję, że osłonę uda mi się założyć poprawnie - wygląda jakby się częściowo odpięła, ale porysowana nie jest. Na szczęście na samochodzie nie ma śladów.

Czy ma ktoś zdjęcie zdemontowanej osłony i korpusu lusterka, żeby pokazać, dokładnie w których miejscach to się zapina?
Odpowiedz




Założyłem zimówki do sharana i opla żony.Czekam na zimęBig Grin
[Obrazek: icon3.png]
[url=http://vag-[...]]
Odpowiedz
(08-12-2014, 20:06)empoli71 napisał(a): Założyłem zimówki do sharana i opla żony.Czekam na zimęBig Grin

Czy w Italii dużo kierowców używa zimówek? Na serio pytam.
Odpowiedz
We Włoszech jest obowiązek posiadania łańcuchów lub opon zimowych brak skutkuje mandatem 38 euro
[Obrazek: icon3.png]
[url=http://vag-[...]]
Odpowiedz
Zostałem wysłany na badania z zakładu pracy wiec dziś z samego rana pojechałem sharanem. Zostawiłem auto na parkingu i po powrocie widzę rozsypany przedni lewy klosz. Jakiś D***L cofnął mi w auto. Żadnych kamer nie było więc jedyne co zostało do głowa na dół i do sklepu;/
“Proste są dla szybkich samochodów. Zakręty – dla szybkich kierowców”
(ś.p. Colin McRae)
Odpowiedz
Właśnie na takich delkwentów trzeba montować kamerki w aucie. Koleś lub kolesiówa zdziwiłby się jakby do niego zajechała policja, bo nawiał z miejsca stłuczki.
Mam szwagierkę, która jak pojedzie na zakupy to zawsze wraca z nową wgniotką lub rysą z nowym kolorem lakieru i zawsze twierdzi, że nikogo nie zaczepiła i nie stuknęła. Samo się pojawiło.Tongue
Odpowiedz




moja wędzarka z 2 beczek 200-tu litrowych


Załączone pliki Miniatury
   
Odpowiedz
Ja dzis ponownie do pełnego zatankowałem i wyszło mi 7,9 na mieszanym cyklu
Odpowiedz
porządek w garażu, i jutro polatam po złomach bo mam plan na ramę(odwrócone U) wieszak do silników Big Grin jak skończę urządzać garaż zapodam fotki
Odpowiedz
Naprawiłem zamek od bagażnika. Przestał odbijać skubaniec. Okazało się, że poszła woda przez biodegradowalną (lub czaso-degradowalną Tongue) uszczelkę pod klamką. Bezbarwny uszczelniacz dekarski załatwił sprawę. Po zastygnięciu jest jak uszczelka.
Seat Alhambra 1.9 TDI 110 KM 1998r - żyje dalej na Ukrainie (chyba)
Odpowiedz




Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości