Ocena wątku:
  • 28 głosów - średnia: 2.68
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Co zrobilem/am ostatnio w swoim SGA
Jak zwykle u mnie spalily sie jednoczesnie 2 zarowki stop. Oczywiscie w nocy w niedziele i 5 kilometrow od najblizszej stacji Smile. Kupilem 10 najtanszych na zapas Smile
Odpowiedz




Wróciłem do 18 " na parę dni Big Grin
Odpowiedz
Zamiast żarówek postojówek i tablicy wstawiłem LEDy.
Fotki tutaj ==> http://www.vw-sharan.pl/forum/showthread...9#pid67099
BAN ZA NIEDOJRZAŁOŚĆ ADMINISTRATORA
Odpowiedz
kupiłem Kumho kw 27 w rozmiarze 215/55/16 97 xl i zimy się nie boję Tongue

zastanawiam się tylko kiedy zmienić ?

[Obrazek: f53d9dfa90b82246med.jpg]

[Obrazek: 328679027bb5a5c1med.jpg]

[Obrazek: d3a2762a69250f31med.jpg]
Odpowiedz
@UP
Skoro masz 2 komplety i jeśli umiesz sam wymienić to zrobisz to gdy będzie trzeba.
BAN ZA NIEDOJRZAŁOŚĆ ADMINISTRATORA
Odpowiedz
mam kurcze 4 komplety alu plus stalówki których nie używam Big Grin muszę się pozbyć tego nie potrzebnego... zbieram i zbieram i wszystkie z poprzednich aut akurat 5 x 112 Smile

podobno zima ma przyjść w połowie listopada także jeszcze trochę czasu mam na wyczyszczenie zimówek ...
Odpowiedz




Kupiłem przełącznik dwupozycyjny do pieca podświetlany na czerwono, ale na 230v, szybka rozbiórka przeróbka i siedzą 2 diody led, jedna czerwona opowiadająca za załączenie pieca z przycisku druga niebieska będzie migać w rytm pracy pompki, podłączę ją następnym razem bo kabel już siedzi, ale podlutowany do czujnika temp z którego zrezygnowałem. Zobaczymy czy mi się nie znudzi, najwyżej wsadzę z powrotem zwykły czarny, chociaż cały czas szukam jakiegoś pasującego do deski.


Załączone pliki Miniatury
           
Gdyby mi się chciało tak jak mi się nie chce Big Grin
Odpowiedz
Naprawiłem zębatkę w silniczku od lusterka, ale nie wiem ile wytrzyma trzeba będzie kupić sam mechanizm od jakiegoś samochodu. Podłączyłem przycisk w samochodzie i owinąłem kable szmacianką. Jutro ogarnę wieczorem drugą stronę i kable od grzania foteli owinę szmacianką.
Gdyby mi się chciało tak jak mi się nie chce Big Grin
Odpowiedz
Ja wczoraj posklejałem zderzak z przodu, zaszpachlowałem i przykręciłem z powrotem dokładkę od golfa IV, ale co do niej to mam trochę inny plan, ale zobaczymy co z tego będzie Cool Jutro wyszlifuję szpachlę, ewentualne poprawki i pójdzie w podkład później lakier.
SEAT Alhambra 1.9TDI (AFN) 142KM/325Nm
Odpowiedz
zakupisz sobie jakies lusterko z golfa 3 albo 4 i ten mechanizm pasuje. MAm gdzies nawet chyba cale lusterko z takiego golfa 3 . Mialem gdzies nawet rozebrany taki jedne mechanizm ale nie wiem czy nie spalilem w piecu.
3xTouran 1t2i 2x1t3 bls i cayc wszystko zawirusowane.
Odpowiedz




Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 30 gości