Ocena wątku:
  • 28 głosów - średnia: 2.68
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Co zrobilem/am ostatnio w swoim SGA
Poodklejałem znaczki literki itd..pomalowałem ALHAMBRA na czarny mat i przykleiłem na środku jak w polifcie
[Obrazek: 14491886885_e9dd8a6e24.jpg]20140623_212250 by sabelART, on Flickr
Odpowiedz




wymieniony wałek rozrzadu szklanki panewki uszczelniacz rozrząd kompletny olej i filtr ol odczucia po wymianie rowniejsza cichsza praca silnika
Odpowiedz
A czy roznica w osoiagach jest widoczna po tej wymianieHuh
Odpowiedz
Oczyściłem i pomalowałem na nowo utleniajacą się częśc lusterka zewnętrznego ,było widać już spróchniałe aluminium a teraz cacy kolorek .
Odpowiedz
Wymieniłem sterownik opuszczania szyby w prawych tylnich drzwiach, poprzedni przestał podnosić szybę.
MIG-MAG - PLAZMA - TIG
Nie mam czasu nic nie robić.
Odpowiedz
Zamontowana i aktywowana manetka z tempomatem Big Grin
Odpowiedz




zatankowałem pod korek v-powera
Odpowiedz
(26-06-2014, 20:32)kaskader napisał(a): A czy roznica w osoiagach jest widoczna po tej wymianieHuh

nie sprawdzałem jeszcze na pewno co moge napisać to silnik jest cichszy
Odpowiedz
Dzis wypucowałem środek wczoraj polerka , przygotowania na wakacyjny wyjazd jutro ruszam na południe polski (Częstochowa, Tarnów i okolice ) do zobaczenia na trasie Big Grin
SHARAN 1.9 TDI ASZ
"każdy chłopak z polskiej wsi jeździ wozem w TDI"Tongue
Odpowiedz
Bezpiecznej drogi i super wypoczynku w Małej Polsce Smile.
Czyli ani chybi przelatujesz koło mnie Smile
Jakbyś się bardzo nudził daj znać może gdzieś będę w pobliżu, może jakiś nieplanowany spot weekendowy popełnimy Smile
Usiłowałem Cię "troszkę rozgryźć" ale Twoja Kamienica to chyba nie ta na dk 968 Mszana-Zabrzeż ?
Prawdę swą należy mówić głośno, nie schlebiając ani rzeczom, ani wypadkom, ani stosunkom, ani ideom - St. Żeromski
[Obrazek: stopka.png] - Pozdrawiam - moja www
- kontaktować się ze mną proszę przez e-mail
Odpowiedz




Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 17 gości