Ocena wątku:
  • 28 głosów - średnia: 2.68
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Co zrobilem/am ostatnio w swoim SGA
słuchaj opisałem wszystko w temacie o moim sharanie żeby nie zgineło Big Grin
Odpowiedz




Zegary podświetlone na biało. Wieczorem fotki i okaże się czy nie muszę jeszcze osobno wskazówek podświetlić.
SEAT Alhambra 1.9TDI (AFN) 142KM/325Nm
Odpowiedz
Co prawda nie dzisiaj, ale wczoraj naprawiłem schowek. Natomiast dzisiaj wymieniłem podświetlenie w przełączniku od lusterek na czerwone i będę za jakiś czas montował elektryczne lusterka w alhambrze i tylne szyby uchylne, ale aktualnie zbieram graty.
Gdyby mi się chciało tak jak mi się nie chce Big Grin
Odpowiedz
Witam ja dziś oponki zmieniłem na letnie doszły dwie nowe na przodek
Odpowiedz
Wymieniłem filtr powietrza i przeciwpyłkowy weglowy
Odpowiedz
wczoraj żeśmy u kolegi biart3 wymienili nastawnik na pompie wtryskowej. Auto wczesniej falowalo. Cośmy sie umordowali by go ustawic i auto odpalic. Szkoda ze nie bylo czasu na fotostory.
3xTouran 1t2i 2x1t3 bls i cayc wszystko zawirusowane.
Odpowiedz




ale co potem jak go już uruchomiliśmy się naśmiali.Wink
Arthezz Listonosz In-Post
Odpowiedz
Wyrezałem przełącznik do lusterek w miejscu tylnych szyb, bardzo wygodnie się obsługuje teraz lusterka, moim zdaniem lepiej niż jest z boku w oryginale. Tam gdzie są manualne uchwyty będą głośniki takie jak z tyłu są. Chyba, że wsadzę same zaślepki, ale wolałbym głośniki nie będzie tak pusto. A przełącznik ma jeszcze dodatkowo składanie, ale zastanawiam się czy nie wykorzystać tego do osobnego podgrzewania lusterek.

Oczywiście docelowo to będzie oklejone carbonem 3d tak samo jak i reszta typu schowek, itp. Jak myślicie lepiej naklejać folię na zdartą tę gumę do końca czy tak jak jest, jedynie przeszlifować trochę? Kto oklejał już carbonem? Jak z jego jakością, nie odłazi po czasie?


Załączone pliki Miniatury
   
Gdyby mi się chciało tak jak mi się nie chce Big Grin
Odpowiedz
Przetestowałem dziś kupioną jakiś czas temu lodówkę. Chłodzi jak marzenie Wink
[Obrazek: wqdz690429546a.GIF] Piszę poprawnie po polsku.

kiedyś Galaxy 2,3 i Sharan 1,8, teraz MB R500
Odpowiedz
Nowe klocki przód założone. lekka regeneracja przedniego zacisku również. do tego malowanie zacisków. wybór padł na kolor niebieski.
[Obrazek: 14038236755_d44170bf18_c.jpg]2014-04-27_08-01-50 by sabelART, on Flickr
w środku malowanie klamek czarnym matem
[Obrazek: 14038660514_3be800c42d_c.jpg]FB_IMG_13986199498513048 by sabelART, on Flickr
Odpowiedz




Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 18 gości