Ocena wątku:
  • 28 głosów - średnia: 2.68
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Co zrobilem/am ostatnio w swoim SGA
Malowali, sam chciałem ale odpuściłem. Robota prosta, bo klosze na spinkach nie klejone Wink
SEAT Alhambra 1.9TDI (AFN) 142KM/325Nm
Odpowiedz




Ja dziś zdjąłem boczek w tylnych lewych drzwiach i wymieniłem głośnik bo w starym zerwał się i przestał grać oraz naprawiłem zamek w tych drzwiach.W zamku jest dwie blokady i w jednej z nich uszkodziła się sprężynka. Efekt był taki że zimą czasami te drzwi się zamykały i otwierały z powrotem.Teraz zameczek chodzi cichutko i płynnie.Cool
Odpowiedz
wczoraj zatankowany pod korek, umyty, wysprzątany, odgrzybiona klima i na koniec komplecik nówek oponek Big Grin
VW SHARAN 1,9 TDI AUY 4MOTION 2002
S7reklama.pl
PYLONY CENOWE - WYŚWIETLACZE LED - SPRZEDAŻ - MONTAŻ - SERWIS
TUTAJ zamów nalepkę klubową
Odpowiedz
,, red ,, paliwo pod korek ,jaki to ciężar musi wozić TWÓJ pupil , a jaki łomot ze zbiornika będzie słychać jak paliwo będzie się bujać Rolleyes
Odpowiedz
(09-04-2014, 10:02)grażyny napisał(a): ,, red ,, paliwo pod korek ,jaki to ciężar musi wozić TWÓJ pupil , a jaki łomot ze zbiornika będzie słychać jak paliwo będzie się bujać Rolleyes
do "łomotania" się przyzwyczaiłem - lepsze to niż dolewanie za 100 co 2 dni ,ciężar owszem jest spory ale nie demonizujmy - 70 litrów (zawsze leję jak się rezerwa zapali do pierwszego "odbicia") to waży ok. 60kg - zwykle jeżdżę sam i wożę lekkie choć duże rzeczy więc raczej nie przesila się mój ford, zresztą pod koniec tygodnia pewnie i tak się żyd zaświeci Big Grin

VW SHARAN 1,9 TDI AUY 4MOTION 2002
S7reklama.pl
PYLONY CENOWE - WYŚWIETLACZE LED - SPRZEDAŻ - MONTAŻ - SERWIS
TUTAJ zamów nalepkę klubową
Odpowiedz
Dokładnie,ja też tankuję pod korek nie lubie co chwila myśleć że już rezerwa i znowu trzeba zajechać na cpn.
Niektórzy pędzą na złamanie karku, aż ciężko ich nieraz wyprzedzić.
Odpowiedz




Witam
Ja wczoraj po dlugich poszukiwaniach trafilem na lampy zewnetrzne "bialo-czerwone". Przy okazji sprzedelem swoje stare pomaranczowo czerwone. Koszt wymiany 50PLN. Teraz lampy pasuja do bledny.
Pozdrawiam
Odpowiedz
Odebrałem przesyłeczkę i zamontowałem kierunki ledowe w błotnikach.Tongue
Odpowiedz
Tadaaam!
Naprawiłem górny prawy schowek z konsoli i zamontowałem. Po kilku miesiącach jeżdżenia z wymontowanym, w końcu zrobiłem to w jakieś 45 minut łącznie (kwadrans w sobotę i dwa dziś). Jakoś nie mogłem się do roboty zabrać...

Tutaj opis usterki: http://goo.gl/Qq7hT1

Otóż do naprawy pękniętego zawiasu z klapy schowka potrzebowałem... drugiego schowka. Myślicie, że na części? Nic z tego! Dzięki temu, że kupiłem sprawny schowek na wymianę, to mogłem sobie z całkowitym spokojem i bez ryzyka spróbować naprawy, która poszła jak po maśle. Robiłem fotki, jak złapię chwilę, to wkleję pełen emocji reportaż Smile

Obecnie mam taką koncepcję, że ten sprawny schowek, który mi został, chętnie wymienię na podłokietnik kierowcy, ale z ogłoszeniem jeszcze zaczekam, żeby się przekonać czy klejony zawias nie rozleci się po kilku dniach.

Tutaj opis poszukiwanego podłokietnika: http://goo.gl/RrNxHQ
(09-04-2014, 10:19)red napisał(a): zawsze leję jak się rezerwa zapali do pierwszego "odbicia"

Ja leję do drugiego odbicia, po krótkiej (kilka-kilkanaście sekund) przerwie na opadnięcie spienionego paliwa.
Odpowiedz
Wczoraj wymieniłem tarcze i klocki. Przód i tył za jednym zamachem. Smile
Odpowiedz




Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 21 gości