Ocena wątku:
  • 28 głosów - średnia: 2.68
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Co zrobilem/am ostatnio w swoim SGA
założone letnie obuwie Big Grin
Odpowiedz




Nareszcie trafiłem dobrą taśmę airbag (czwarta z kolei bo poprzednie trzy były uszkodzone)takie taśmy można kupić.
Wymieniona taśma w kierownicy i zdjęte błędy. Teraz jest ok.Cool
Naprawiłem też wiązkę w lewych tylnych drzwiach bo urwały się dwa przewody bo jakiś osiołek naprawiając je wcześniej polutował je oraz usztywnił co dało jeszcze gorszy efekt ale to za poprzedniego właściciela.
Odpowiedz
Ja wczoraj wreszcie zamontowałem oświetlenie ambiente.
Zrobiłem to po swojemu i moim zdaniem jest fajnie.
Jak będę miał jakiś normalny aparat to cyknę fotkę i się pochwalę.
Na letnim ogumieniu latam już ze 2 tygodnie, muszę jednak wymienić opony bo mało ich zostało Sad.
VW SHARAN 1,9 TDI AUY 4MOTION 2002
S7reklama.pl
PYLONY CENOWE - WYŚWIETLACZE LED - SPRZEDAŻ - MONTAŻ - SERWIS
TUTAJ zamów nalepkę klubową
Odpowiedz
Co do letnich kół to zmieniłem przedwczoraj a wczoraj po trasie przykra sprawa bo pokonując ostry zakręt o mały włos nie wypadłem z drogi. Odkręciło się koło przednie, szpilki do połowy się odkręciły. Stało się to z winy wulkanizatora bo przy wymianie opon nie dokręcił szpilek w kołach.
Mam nauczkę na przyszłość żeby zawsze samemu sprawdzać czy koła zostały dokręcone.
Odpowiedz
Wiec teraz musisz TY dla wulkanizatora obciąć j...ja ,żeby miał nauczkę Big Grin
Odpowiedz
Odpowiednią reprymendę dostał. Okazało się że to nie pierwsze auto co od tego kowala wyjechało z nie dokręconymi szpilkami. Więcej tam mnie nie zobaczą.Smile
Odpowiedz




No to założyłem letnie buty i pomalowałem dół klapy bagażnika.
SEAT Alhambra 1.9TDI (AFN) 142KM/325Nm
Odpowiedz
korzystając z okazji ze miałem ściągniętych boczki wkleiłem w drzwi piankę do paneli zawsze ciszej Tongue Mam Jeszcze plan podłogę i klapę bagażnika + dokończyć wszystkie drzwi .
[Obrazek: min_4d4d223e90e65eb579f7ce70e66e06.jpg] Uploaded with fotem.pl
SHARAN 1.9 TDI ASZ
"każdy chłopak z polskiej wsi jeździ wozem w TDI"Tongue
Odpowiedz
(22-03-2014, 12:44)maciej94 napisał(a): korzystając z okazji ze miałem ściągniętych boczki wkleiłem w drzwi piankę do paneli zawsze ciszej Tongue Mam Jeszcze plan podłogę i klapę bagażnika + dokończyć wszystkie drzwi .
[Obrazek: min_4d4d223e90e65eb579f7ce70e66e06.jpg] Uploaded with fotem.pl



jest różnica???


Znalazłem mega okazje , komplet 5 foteli 2 i 3 rzedu z mk2 za 190zł Big Grin


Już wsadzone Big Grin



Załączone pliki Miniatury
   
Odpowiedz
Bajer z tym isofixem!.... była taka opcja w starszych rocznikach?

Galaxy AUY
Odpowiedz




Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 11 gości