Ocena wątku:
  • 28 głosów - średnia: 2.68
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Co zrobilem/am ostatnio w swoim SGA
Od wczoraj posiadam światła ledowe do jazdy dziennej dziś wymieniłem rozrząd i rzutem na taśmę zostały wymienione wszystkie przewody metalowe od hamulców podziękowanie dla kolegi Reda za pomoc przy światełkach pozdrawiam
Odpowiedz




duczek.... jakiej firmy zarniki kupiles ukaz efekt Smile
Odpowiedz
Dziś przyszedł mój zamawiany zegarek z allegro podłączyłem i lipa nie działa a tak się cieszyłem Sad i dalej nie wiem jaki czasAngry
Odpowiedz
Wymienilem tarcze i klocki z tylu.w koncu sie hamujeSmile ogolnie stan auta niemal idealny.za miesiac przeglad..
Odpowiedz
Mi po 2,5 roku użytkowania zaczeło się coś tłuc w przodzie,także myślałem ze z 1000zł pójdzie sie ....w zawieszenie,a tu okazało się ze to tylko gumy łącznika stabilizatorów i jeszcze jedna jakaś pierdołka.Teraz cisza i można dalej jeżdzić Smile.Czyli w sga nie mamy takie zle te zawieszenia Smile
Niektórzy pędzą na złamanie karku, aż ciężko ich nieraz wyprzedzić.
Odpowiedz
od kiedy mam sharana to nic kompletnie nei zorbilem w zawieszeniu poza wymiana jednej tuleji metalowo gumowej w wahaczu ktora byla od nowości. Zero innych wymian czy to łaczniki czy jakies inne rzeczy. Tylko wymiana tarcz i klocków hamulcowych oraz przeguby.
3xTouran 1t2i 2x1t3 bls i cayc wszystko zawirusowane.
Odpowiedz




Witam wszystkich
Ja jakis czas temu tj. 26.2.2014 dokonalem wymiany oleju wraz z filtrem, wymienilem takze za jedna robota filtr kabinowy i paliwa.
Dwa dni pozniej porzadne odkurzanie i sprzatanie wnetrza.
Zamowilem tez nowe zarowki ledowe do wnetrza kabiny i bagaznika.
Wkrotce mala sesyjka i umieszcze fotki swojego Sharana.
Pozdrawiam
Odpowiedz
Zakupione moduły LED do wnętrza + tablicy rej.
Więcej w moim temacie:
http://www.vw-sharan.pl/forum/showthread...7#pid52277

[Obrazek: naQV0S8l.jpg]
Sharan 1.9 TDI AUY + Suszarka ARL = 166KM i 393Nm
Odpowiedz
Nakleiłem na tylnej szybie wlepkę "Na rękawie", którą dostałem w paczce z kosmetykami Smile www.facebook.com/narekawie
SEAT Alhambra 1.9TDI (AFN) 142KM/325Nm
Odpowiedz
Dzisiaj udało mi się wymienić tuleje w wahaczach Smile
Sharan 1.9 TDI AUY + Suszarka ARL = 166KM i 393Nm
Odpowiedz




Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 7 gości