Ocena wątku:
  • 28 głosów - średnia: 2.68
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Co zrobilem/am ostatnio w swoim SGA
Spraktor - z ciekawości, ile CI zajęło zdjęcie, sam dałeś radę, czy jedna osoba to mało?
Pozdrawiam,
Michał
-------------------------------------------------------------------------
Nie polemizuj z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a później pobije doświadczeniem...
Odpowiedz




30-40 minut, kolega tylko pomógł mi ją zdjąć bo niechciałem zeby mocno opadła
Odpowiedz
no to długo mi zajęło to może z 15 minut tyle ze ja w montażu mam troszkę w prawy bo na co dzień robie podobne żeczy Smile jedna osoba to za mało bo ona się dość mocno łamie a jak się przełamie raz to jest slad przełamania to już nie to samo po zamontowaniu mojego ekranu trzeba było prac ale kolega co pierze karcherem załatwił sprawę w 5 minut cyknij fotki po robótce Smile
Odpowiedz
(23-02-2014, 14:12)dmusek napisał(a): Od godziny 0:30 mogę obok wlepy forumowej przykleić pełnoprawnie to: Big Grin

[Obrazek: 9f413d62db22.jpg]

No proszę!Kolega Dmusek nawet córę potrafił zmajstrować "..w swoim sharanie.."
Gratulacje!I zdróweczko!
A pępowinę ciąłeś?
Ja już 3 razy ,ale córy dalej nie mam Sad ...szczęściarz...
Galaxy AUY
Odpowiedz
(19-02-2014, 14:39)Scrappy napisał(a): Ta wykładzina ori jest? Nigdy takiej nie widziałem Smile

Tak,tak ORI wykładzina ale bardzo rzadko ją spotykam tak jak i fotele bo chciałem dokupić jeden bo mam 6 tylko a tu klapa ciężko znaleść taki fotel jak ja mam Sad
Odpowiedz
Dziś zamontowałem lusterka z kierunkami,wstawione zaślepki w kierunki i wymieniona tylnia blend po 2004 wraz z lampami
VW Sharan 1,9TDI 115KM AUY 2000Rok
Odpowiedz




ustawiony kat synchronizacji -0.6 0 było +0.6 1.1
Odpowiedz
(23-02-2014, 14:12)dmusek napisał(a): Od godziny 0:30 mogę obok wlepy forumowej przykleić pełnoprawnie to: Big Grin

[Obrazek: 9f413d62db22.jpg]
Wielkie gratulacje dla rodziców i Julii! Niech Wam pięknie rośnie i niech jej się wygodnie jeździ najlepszym samochodem świata Smile
Odpowiedz
monitor zamontowany, jako nadajnik syglału użyłem odtwarzacza multimedialnego OVERMAX za 69,90, jest super bo jest dobrej jakości i ma dużo kodeków


Załączone pliki Miniatury
               
Odpowiedz
Te maty na suficie to oryginalne fabryczne (wytłumienia zgaduję?) czy przez Ciebie wylepiane? Pytam, bo nie zaglądałem pod swoją podsufitkę.
Odpowiedz




Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 28 gości