Ocena wątku:
  • 28 głosów - średnia: 2.68
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Co zrobilem/am ostatnio w swoim SGA
pomalowałem te uchwyty w drzwiach bo podrapane były, koszt 20zł, chwila szlifowania i super efekt, sorki za 1 zdjecie ale już czasu brakło


Załączone pliki Miniatury
   
Odpowiedz




Dzisiaj umyłem auto ... ahh ta sól, błoto. Ciężko to schodzi mimo nawoskowanego lakieru.
Do tego zobaczyłem rysę przez cały bok koło listwy ( rysa nie jest bardzo głęboka - trochę poćwiczę i myślę że polerka da radę - tylko jest przy listwie i może być problem z dostępem ).
Wygląda jak by ktoś jakimś patykiem czy czymś takim "przejechał" sobie, mam podejrzenia że w sylwestra to było ale kto wie na 100%...
Jak zobaczyłem to się zdenerwowałem - i nie powiem chciał bym "dorwać" takiego na gorącym uczynku.

Do tego ostatnio podczas jazdy na blacie pojawiły się takie o cyferki : D
( zagapiłem się i nie zdążyłem cyknąć fotki jak było równo )
[Obrazek: KJ6TauNl.jpg]
Sharan 1.9 TDI AUY + Suszarka ARL = 166KM i 393Nm
Odpowiedz
piotto witam w klubie zawiedzionych i porysowanych Big Grin
SEAT Alhambra 1.9TDI (AFN) 142KM/325Nm
Odpowiedz
(02-01-2014, 17:47)spraktor napisał(a): pomalowałem te uchwyty w drzwiach bo podrapane były, koszt 20zł, chwila szlifowania i super efekt, sorki za 1 zdjecie ale już czasu brakło

Kolego czym malowałeś te rączki...?
Odpowiedz
wczoraj umyty i posprzątany,Ja kolego co tysiaka cykam fotke odkąd mam sharanaBig Grin
Jestem Marcin z Jastrowia i mam VW Touran 1,9 TDI 105 KM z 2007 roku
GG 7631161
Skype jak coś na PW
Nie nienawidzę cwaniactwa
służę pomocą w diagnostyce grupy VAG
Odpowiedz
a ja dzis zamontowałem dodatkowy przycisk do piecyka według instrukcji stefano Smile
SHARAN 1.9 TDI ASZ
"każdy chłopak z polskiej wsi jeździ wozem w TDI"Tongue
Odpowiedz




wkońcu podłaczona zmieniarka do MFDSmile
Jestem Marcin z Jastrowia i mam VW Touran 1,9 TDI 105 KM z 2007 roku
GG 7631161
Skype jak coś na PW
Nie nienawidzę cwaniactwa
służę pomocą w diagnostyce grupy VAG
Odpowiedz
w końcu wymieniłem tuleje tylne w wahaczu.
Arthezz Listonosz In-Post
Odpowiedz
szparag86 , ładnie szlifnołem papierkiem na wode chyba 240, później 1500 i pomalowałem http://allegro.pl/boll-lakier-struktural...45006.html kupiony w mieszalni farb w moim miescie za 20zł, papier miałem w garażu i troszke pracy, ale na innych forach pisali że super sie trzyma ta farba, i tak rzeczywiscie jest, polecam
Odpowiedz
dokladnie tym samym pryskalem. Jest do plastikow i nie wymaga podkladu. Pieknie sie trzyma. Doradzili mi w mieszalni farb. Mam prysniete i nawiewy- kratki i schowki w aucie.
3xTouran 1t2i 2x1t3 bls i cayc wszystko zawirusowane.
Odpowiedz




Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 18 gości