Ocena wątku:
  • 28 głosów - średnia: 2.68
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Co zrobilem/am ostatnio w swoim SGA
Posprzątany, umyty, sprawdzone ciśnienie w oponach i kierownica obszyta nową skórą już jest na swoim miejscu.
VW SHARAN 1.9TDI 130KM (HIGHLINE)
FIAT GRANDE PUNTO 1.3MultiJet16v 90KM (EMOTION)
www.profima.pl
Odpowiedz




wysprzątany, umyty i zalany pod korek
Odpowiedz
Odebrałem dzisiaj samochód z salonu odnowy dla samochodów msmart.pl :-). Wszystkie wgniotki wyciągnięte, efekt pracy poprzedniego rzeźnika który zabrał się "za lakier" = wszędzie koła - usunięty. Jestem zadowolony z pracy zakładu.


Załączone pliki Miniatury
   
Sharan 1.9 TDI AUY 115@~140KM Trendline 2006r. 245kkm.
Odpowiedz
Resztką farby pomalowałem przedni zderzak, a że było jej bardzo mało, to mocno ją rozrzedziłem. No i muszę teraz zeszlifować i spolerować kilka zacieków... W poniedziałek montaż (w końcu założę halogeny, bo do tej pory jeździłem bez nich i bez kratek Big Grin ).
[Obrazek: wqdz690429546a.GIF] Piszę poprawnie po polsku.

kiedyś Galaxy 2,3 i Sharan 1,8, teraz MB R500
Odpowiedz
Taki mały niedzielny mod. W końcu naklejka od Roberta wylądowała na aucie.
[Obrazek: min_6d66423a7e2a7c5ea373d45ade7.jpg]
3xTouran 1t2i 2x1t3 bls i cayc wszystko zawirusowane.
Odpowiedz
Obejrzałem tylne wahacze. Ich brązowy kolor skłoni mnie zapewne do zakupu 2 litów zwykłego oleju i ich konserwacji ... na rozpoczęcie przyszłego sezonu. Nie mam niestety przepracowanego. Ciekawe że przednim amortyzatorom nic nie jest a tylne nabrały takiego koloru.
Sharan 1.9 TDI AUY 115@~140KM Trendline 2006r. 245kkm.
Odpowiedz




to raczje niewiele da nawet taki przepracowany. Trzeba by podgrzac dosc znacznie taki element i zanurzyć go w takim oleju przepracowanym. To rodzaj oksydowania. Nie lepiej juz przetrzec jakas szczotka druciana i prysnac farba w sprayu?
3xTouran 1t2i 2x1t3 bls i cayc wszystko zawirusowane.
Odpowiedz
Przygotowałem "nowe" drzwi do naklejenia listwy, przy ich montażu zauważyłem że były lakierowane i muszę je drzeć papierkiem + polerka bo morka straszna jest Sad Dodatkowo miałem wgniotkę na tej listwie pod lampą z tyłu. Wyciągnięcie lampy i i tak mało miejsca, ale trochę wyprostowałem. Zostanie szpachla + malowanie. I zaczynam zbierać materiały do robienia blacharki, żeby chociaż zdążyć wyczyścić rdzę i zapodkładować, oraz inne mankamenty wyszpachlować i też zapodkładować.
SEAT Alhambra 1.9TDI (AFN) 142KM/325Nm
Odpowiedz
Umyty, ogarnięty w środku, wypachniony. Przyklejona listwa na drzwi, założona tapicera i sprawdzenie płynów. Auto gotowe do jutrzejszej wycieczki Smile
SEAT Alhambra 1.9TDI (AFN) 142KM/325Nm
Odpowiedz
Wymieniona wczoraj turbina u brata w seacie.a jutro zabieram się za swojego bo troszke zaniedbany jest
Jestem Marcin z Jastrowia i mam VW Touran 1,9 TDI 105 KM z 2007 roku
GG 7631161
Skype jak coś na PW
Nie nienawidzę cwaniactwa
służę pomocą w diagnostyce grupy VAG
Odpowiedz




Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 28 gości