Ocena wątku:
  • 28 głosów - średnia: 2.68
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Co zrobilem/am ostatnio w swoim SGA
sirius tak z ciekawosci, jakii koszt lamp?
SEAT Alhambra 1.9TDI (AFN) 142KM/325Nm
Odpowiedz




Wymiana filtra paliwa.
SEAT Alhambra 1.9TDI (AFN) 142KM/325Nm
Odpowiedz
Po trasie itd w środku trochę syf - cały odkurzony + tapicerka wymyta( plastiki wszystkie - deska itd ).
APC + Pędzelek, potem płukanie szmatką z mikrofibry i gorącą wodą. Potem 2'gą szmatką z MF przetrzeć do wyschnięcia i na koniec zapodany "odżywiacz" deski w moim wypadku miało być Meg's Natural Look ale jest Poorboy's Natural Look - wydajny, minimalnie delikatnie kokosowy zapach no i efekt bdb. Przyciemnia ładnie plastiki chroni przed promieniami UV + jest dosyć trwały ( na drzwiach kierowcy przed wyjazdem nałożyłem - około 1,5tyg leży i nie było różnicy pomiędzy nakładaniem teraz nowej warstwy na resztę a tego co siedzi.
Nakładane aplikatorem gąbkowym Megs'a.
Sharan 1.9 TDI AUY + Suszarka ARL = 166KM i 393Nm
Odpowiedz
dziś przyszła tarcza sprzeglowa z regeneracji od Radzikowskiego. Prawdopodobnie jutro bede zakladał- ech czyli znowu zwalenie skrzyni i babranie sie w tym.
3xTouran 1t2i 2x1t3 bls i cayc wszystko zawirusowane.
Odpowiedz
Dzisiaj umyty z zewnątrz + przeglinkowany przód i szyba bo ciężko robaczki z trasy schodziły ...
Potem prze-woskowany woskiem w płynie ( Meg's UQW ) i nałożony dressing na opony bo po trasie itd przez trochę czasu oponki miały gorzej i zszedł stary.
I małe 50/50 ( tylko słabe foto bo telefonem ... )

[Obrazek: pYNqGJAl.jpg]
Sharan 1.9 TDI AUY + Suszarka ARL = 166KM i 393Nm
Odpowiedz
zakupiony olej, jadę na kanał wymieniać i auto posprzątać i umyć bo w nocy kierunek Śląsk
Apetyt żarłoka [Obrazek: icon3.png]
[Obrazek: 5uo8iu.gif]
Odpowiedz




Poodkurzany, wyplakowany (niestety tylko to miałem), umyte szyby od zewnątrz i wewnątrz, wyprana podsufitka, wymieniona żarówka w liczniku, rozebrany i przeczyszczony joystick od radia, zamontowane i podłączone CB.

Edit: Jeszcze ocynkowałem końcowy tłumik.
SEAT Alhambra 1.9TDI (AFN) 142KM/325Nm
Odpowiedz
wymieniony silnik , załozona nowa dwumasa wraz ze sprzęgłem i wysprzęglikiem firmy LUK,zalany nową oliwą i założony nowy filtr oleju,założony nowy rozrząd ze starego silnika,autko smiga aż miłlo.
Jestem Marcin z Jastrowia i mam VW Touran 1,9 TDI 105 KM z 2007 roku
GG 7631161
Skype jak coś na PW
Nie nienawidzę cwaniactwa
służę pomocą w diagnostyce grupy VAG
Odpowiedz
Pospawany przedni zderzak, zamówiona nowa kratka środkowa, oraz umyty sharik Smile
[Obrazek: vd1c.jpg]
Odpowiedz
Zamontowany hak, jutro tylko podłączenie gniazda.
VW SHARAN 1.9TDI 130KM (HIGHLINE)
FIAT GRANDE PUNTO 1.3MultiJet16v 90KM (EMOTION)
www.profima.pl
Odpowiedz




Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 17 gości