Ocena wątku:
  • 28 głosów - średnia: 2.68
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Co zrobilem/am ostatnio w swoim SGA
Zeby zejsc do 6 to musialbym chyba jechac caly czas nie przekraczajac 100 km/h Wink.
Wita Rafal
Sharan 2006 AUY
Bylo 118 kucy jest 142 po malym lajcie
Byl standard wizualny ale idzie ku lepszemu Big Grin
Odpowiedz




no napewno nie cisnal ale to tez VPek a nie PDek wiec nieco mniej pali
3xTouran 1t2i 2x1t3 bls i cayc wszystko zawirusowane.
Odpowiedz
dokupione fotele nr 6 i 7 w oryginalnej tapicerce po 280 za sztukę-wreszcie całą ekipą będzie można gonić.
założone cb w lukę pod radiem w specjalną atrapę oraz antena montażowa sirio snake 27 na rancie klapy.
najwięcej roboty było przy przeciąganiu kabla w środku klapy po przez gumę z kabloteką i dalej boczkiem w dół do lewego schowka a potem progami na przód i wyjście w konsoli środkowej.
zasilanie przez tunel lewarka biegów do złącza zapalniczki.
ale przynajmniej żadne kable się nie pier..lą po samochodzie
Odpowiedz
ja dwa dni temu wymienilem tuleje gumowa na wahaczu bo juz mi na przeglqadzie w zeszlym roku kolega mowil ze sie powoli kwalifikuje. Wymienilem i spokój,. Mialem niby wymienic obie te tuleje na przednim prawym wahaczu ale jakos mi sie nie chcialo tej przedniej ruszac bo szkoda byla ja wyrywac bo jeszcze zdrowiutka. w sumie po przebiegu 250 tys km tuleje jeszcze byly ori, fabryczne.
3xTouran 1t2i 2x1t3 bls i cayc wszystko zawirusowane.
Odpowiedz
Rozpocząłem budowę garażu na swoje autko Smile A już na przyszły rok mam też w planach budowę wiaty na lato.
Odpowiedz
A ja wymieniłem filtry i zalałem Millersa. Wibracje jakby mniejsze na wolnych, cichszy na górze i chmury rano nie zaobserwowałem. To ostatnie to akurat do obserwacji bo może akurat szybko ją rozwiało Wink

Aaaa: i wypaliłem na nowo płytkę nawi bo poprzednia przestała robić.
Odpowiedz




Wczoraj dopiero wieczorem wyjeździłem paliwo, które zalałem przed urlopem i wyszło mi 890km zrobione na 50l, tak więc spalanie miasto/trasa około 5.6l / 100km Wink
[Obrazek: vd1c.jpg]
Odpowiedz
raz mi pokazał komputer takie spalanie na trasie.
jechałem 150km w mgle 60-70km/h
Odpowiedz
A mnie coś podkusiło w wolnej chwili żeby sprawdzić windę koła zapasowego, zapas w sumie nie nigdy nie używany ale... się naczytałem to sprawdzę. I - koło się trochę opuściło, już nie udało się wciągnąć. Okazało się, że linka się źle nawinęła poprzedniemu właścicielowi- jak to podniósł, to już nie wiem. Tak czy inaczej 2 godziny roboty i jakoś się udało poskładać to w całość - linka się trochę postrzępiła, więc w zasadzie do wymiany, tyle, że to dłuższa robota, więc innym razem...
Pozdrawiam,
Michał
-------------------------------------------------------------------------
Nie polemizuj z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a później pobije doświadczeniem...
Odpowiedz
Jak dobrze, że ja tam mam śruby, takie długie i grube. I trzymają butlę z gazem Wink.
[Obrazek: wqdz690429546a.GIF] Piszę poprawnie po polsku.

kiedyś Galaxy 2,3 i Sharan 1,8, teraz MB R500
Odpowiedz




Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 24 gości