Ocena wątku:
  • 28 głosów - średnia: 2.68
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Co zrobilem/am ostatnio w swoim SGA
A ja dziś sprawdziłem zupełnie nieoczekiwanie i nieplanowanie jak zachowa się Szarik podczas awaryjnego hamowania Big Grin
Odpowiedz




Zakupiony czujnik G62 MeyleHD 24zł
[Obrazek: vd1c.jpg]
Odpowiedz
A moj w koncu umyty, wysprzatany, odkurzony i nawoskowany.
Wita Rafal
Sharan 2006 AUY
Bylo 118 kucy jest 142 po malym lajcie
Byl standard wizualny ale idzie ku lepszemu Big Grin
Odpowiedz
Czujnik wymieniony, wentylator działa jak trzeba Smile
[Obrazek: vd1c.jpg]
Odpowiedz
Zastałem w bagażniku wywróconą butelkę z olejem który kapał sobie na rękawiczkę. Niestety przesiąkła na tyle, że wykładzina do prania ;/ Dobrze że zajrzałem bo nie wiedziałem nawet że tam jest ten olej Smile
SEAT Alhambra 1.9TDI (AFN) 142KM/325Nm
Odpowiedz
Wymieniłem FIS. Na terenie Łodzi służę pomocą przy tej operacji.
   
Sharan 1.9 TDI AUY 115@~140KM Trendline 2006r. 245kkm.
Odpowiedz




Zakupiona środkowa linka ręcznego z faktu, że okazała się postrzępiona, niestety przy rozbieraniu linek pękł mi plastikowy zaczep linki środkowej do sprężynki i byłem zmuszony załatwić nowy, tak więc dorobił mi pobliski ślusarz za 15zł Wink poniżej foto dla porówania

[Obrazek: qi2o.th.jpg] [Obrazek: t0jy.th.jpg]
[Obrazek: vd1c.jpg]
Odpowiedz
Po solidnym umyciu zrobiłem podejście do spolerowania małych zadrapań na drzwiach (pasta Tempo). Niewiele z tego wyszło, ale wolę małymi krokami niż za dużymi. Traktuję to jako pierwszą próbę.

Na marginesie: czekałem na popołudnie, żeby tego nie robić w pełnym słońcu, na rozgrzanym lakierze i... zmrok mnie złapał Sad

Przy okazji, mając umyte auto i cały ekwipunek, próbowałem przypolerować zadrapania "paznokciowe" przy klamkach i częściowo się udało - w niektórych miejscach. Dojście pod klamkę jest trochę niewygodne, a miałem raczej niewielką ściereczkę.

PYTANIE:
Czy ktoś ma jakiś sensowny (wygodny i skuteczny) patent czym polerować pod klamką i wokół? Pytam oczywiście o przyrząd / materiał / sposób, a nie o preparat.
Odpowiedz
ja bym wykręcił na twoim miejscu klamke nie ma duzo roboty przy tym
Jestem Marcin z Jastrowia i mam VW Touran 1,9 TDI 105 KM z 2007 roku
GG 7631161
Skype jak coś na PW
Nie nienawidzę cwaniactwa
służę pomocą w diagnostyce grupy VAG
Odpowiedz
Wreszcie mogę się na cieszyć użytkowaniem hamulca ręcznego, tym bardziej, że w sobotę jadę na camping i się bardzo przyda Smile
[Obrazek: vd1c.jpg]
Odpowiedz




Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 20 gości