Ocena wątku:
  • 28 głosów - średnia: 2.68
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Co zrobilem/am ostatnio w swoim SGA
(06-05-2013, 22:42)RAFFEN napisał(a): pokaż fotki z dokładką

Dodałem w dziale "Optyczny"

A dziś wymontowałem całą konsolę środkową (radio, ramka i osłona sterowania nawiewami) i poprawiłem masę na podświetleniu zapalniczki (raz świeciło raz nie) opaska "trytka" załatwiła sprawę i wsunąłem bardziej żarówkę od sterowania nawiewem, bo zaczęło przypalać plastik Dodgy
EDIT:
Posprzątany i poodkurzany dogłębnie (w końcu)
SEAT Alhambra 1.9TDI (AFN) 142KM/325Nm
Odpowiedz




Dziś polerka lewego przedniego błotnika i jak na razie połówka drzwi kierowcy. No i znalazłem fajny bajer, mianowicie przesuwane tylne fotele, pewnie wszyscy o tym wiedzą a ja żyłem nieświadomy Smile
SEAT Alhambra 1.9TDI (AFN) 142KM/325Nm
Odpowiedz
(08-05-2013, 15:45)Scrappy napisał(a): [] No i znalazłem fajny bajer, mianowicie przesuwane tylne fotele, pewnie wszyscy o tym wiedzą a ja żyłem nieświadomy Smile

to jakichś niewysokich pasażerów miałeś? Smile
Odpowiedz
Fotele były na maksa do tyłu, a w 3 rzędzie najczęściej dzieci także dawało radę Smile
SEAT Alhambra 1.9TDI (AFN) 142KM/325Nm
Odpowiedz
Nakleiłem dziś lepke na dach pod antene CB, dodatkowo kabel zakamuflowałem pod dywanem i wychodzi ładnie między przednimi fotelami. Smile

A w sobotę jadę odebrać 2 dodatkowe fotele w atrakcyjnej cenie, które już od dłuższego czasu są zarezerwowane.
Astra wybijała plomby od gleby Tongue
AleHandro zapewnia KOMFORT Smile
Odpowiedz
Ale ten tydzień mam robotny Smile Naprawiłem tylną wycieraczkę(działała tylko jak klapa była podniesiona), przy okazji rozwaliłem palca Sad LED'y z lampek w podsufitce (rzadko używam) do bagażnika. Poprawiłem hokej, prawa strona i wygląda trochę lepiej, ale i tak muszę jeszcze jedną rzecz w nim przerobić.
SEAT Alhambra 1.9TDI (AFN) 142KM/325Nm
Odpowiedz




Dzisiaj wyczyszczone + zamalowane podkładem ogniska rdzy "na dole" progów, i poklejone nadkole bo chyba w zimie pękło. Nowe felgi umyte dokładnie od środka, zostały tylko kropki po asfalcie ale nie mam glinki żeby to zmyć. W dalszym ciągu czekam na opony ... podobno z Niemiec jadą jest szansa że jutro przyjdą.
Sharan 1.9 TDI AUY + Suszarka ARL = 166KM i 393Nm
Odpowiedz
(10-05-2013, 01:22)piotto0 napisał(a): nie mam glinki żeby to zmyć.

Powiem Ci, że przedwczoraj trochę się namachałem, żeby z błotnika takie kropki glinką usunąć, lepiej dołóż i kup IronX. Chyba najlepszy specyfik na takie rzeczy, no ale też nie jest zbyt tani. Ale jakimś zamiennikiem tego myślę że też łatwo by zeszło.
SEAT Alhambra 1.9TDI (AFN) 142KM/325Nm
Odpowiedz
(10-05-2013, 01:22)piotto0 napisał(a): []zostały tylko kropki po asfalcie ale nie mam glinki żeby to zmyć. []

Asfalt samą glinką? Czy najpierw jakimś rozpuszczalnikiem?
Odpowiedz
zmieniłem wycieraczki na płaskie, ale lans Wink
Odpowiedz




Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 11 gości