Ocena wątku:
  • 28 głosów - średnia: 2.68
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Co zrobilem/am ostatnio w swoim SGA
za podgrzewanie fotela tez się musze zabrać jak rakus naprawisz u siebie daj jakąś porade za co się zabrać bo trochę te w necie z innych vw niejasne są dla mnie Tongue
Odpowiedz




witam
dzisiaj w swoim sharanie wymieniłem nową turbinkę bo wcześniej założyłem regenerowaną z nowym środkiem ale do 1800 obr/min była duża turbo dziura a teraz jest zajeb...... turo dziura wyszła na hamowni w vtech . Nowy rozrząd p.wody i duży servis.Smile
Odpowiedz
nową czy używaną ile dałes ?
Odpowiedz
nowa 2250 za regenerowana dałem 850 ale nie wartoSmile
lepiej nowa i jest spokój i fura śmiga/;;.)
Odpowiedz
Dziś zabrałem się za podgrzewane fotele. Kierowcy już grzeje, tylko muszę wszystko złożyć do kupy. Może szarpnę się na jakąś fotorelację. I powiem na co należy zwrócić znaczną uwagę.
Sharan ADY 2.0 + LPG
Peugeot 406 - ukochane auto
Kiedy każdy pomysł zaczyna wydawać Ci się genialny - dopij wódkę i idź spać
Odpowiedz
U mnie dziś zawitały ori xenony co prawda bez poziomowania ale z regulacją ręczną. Jak starczy czasu to zamontuje spryski bo większość części już mam.
był Sharan 2.8 lpg 4x4 2001
jest rrrumsterrr
do pracy jumper
Odpowiedz




[Obrazek: 22c2d60a24800adcm.jpg]

Nareszcie zrobiłem wycieraczki Smile
Zdobyłem dawcę z anglika (ma inną krzywkę i długość ramienia jednego trzpienia), wyczyściłem, dałem nowe uszczelki.
Odpowiedz
Smilekolego WEDR dobre foto szczególnie to rączka a tak do tematu to dzisiaj mój Szatan dostał kapcie na zimę 205/60/16 96H pozdrawiam
Odpowiedz
Fotele poskładana i już grzeją Smile
A fotorelacja już w odpowiednim temacie.
Sharan ADY 2.0 + LPG
Peugeot 406 - ukochane auto
Kiedy każdy pomysł zaczyna wydawać Ci się genialny - dopij wódkę i idź spać
Odpowiedz
Może i ja pochwalę się sukcesami, choć przyszło na nie pracować przez ostatnie 3 miesiące (od kupna) Smile :
Usunięte przeładowania turbiny przez wymianę zaworu N75.
Przesmarowany mechanizm tylnego zamka - lubił sie przycinać i nie domykał klapy.
Oczyszczony i przesmarowany mechanizm podnoszenia koła zapasowego.
Wymieniony pasek rozrządu, wieloklinowy, szklanki - popychacze hydrauliczne (któreś klepały, wymienilem komplet), uszczelki pod głowicą i misą olejową, króciec odmy.
Przeczyszczony i przesmarowany i mechanizm wycieraczek. Niestety, przedwczoraj silnik padł, więc kolejna inwestycja jest nieunikniona (wrrrr...)
Ala ma już sprawny dogrzewacz, Mistrz Stefano zrobił konkretny przegląd i naprawił ogrzewanie postojowe - kabloteka była w opłakanym stanie.
C.d.n. Smile
Odpowiedz




Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 22 gości