Ocena wątku:
  • 28 głosów - średnia: 2.68
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Co zrobilem/am ostatnio w swoim SGA
Które kreski?

Wskazówki zamierzam na czarno pomalować znaczy boki jak w nowszej wersji.
Gdyby mi się chciało tak jak mi się nie chce Big Grin
Odpowiedz




Ja bym wskazówek nie ruszał. Siła je poruszająca jest raczej niewielka, więc zmiana masy (malowanie) może jeszcze zakłócić wskazania. Ale to tylko moje przypuszczenie. Wygląda i tak super i ew. malowanie wskazówek wiele do sprawy nie wniesie.

PS. Ładny przebieg na blacie. Czyli samochód jeszcze "na dotarciu" Big Grin
Odpowiedz
Nie wydaje mi się, żeby to miało jakiś wpływ markerem dobrym to się zakryje bez problemu i nie będzie walić na boki. Masz jeszcze 2 takie wskazówki.

Przebieg jak przebieg, czort wie ile tak naprawdę ma.

Swoją drogą trafiłem przypadkiem na coś takiego https://www.youtube.com/watch?v=7oWBMPpWbCA
Gdyby mi się chciało tak jak mi się nie chce Big Grin
Odpowiedz
Fajnie ten licznik wygląda.Cool A co do filmiku to taki przebieg mnie nie dziwi. Sam miałem takiego na warsztacie do drobnych poprawek fabrycznych usterek z przebiegiem 850000 km.Wink
Jest: VW SHARAN 2.0 TDI BRT 140 KM, MAGIA TKWI W TDI Heart
Było: VW SHARAN 1.9 TDI AHU 90 KM
VW SHARAN 1.9 TDI 1Z 90 KM
VW SHARAN 2.0 ADY 115 KM
Odpowiedz
(28-06-2018, 15:22)DDiablo napisał(a): Które kreski?

Chodzi mi o czerwone pole obrotomierza, rezerwa itp. W audi chłopaki przy takiej zmianie pamiętam że coś takiego robili i wtedy nie robi się z tego pola pomarańcz tylko ładnie świeci na czerwono.
SEAT Alhambra 1.9TDI (AFN) 142KM/325Nm
Odpowiedz
U mnie nie robi się pomarańcz, można tylko bardziej czerwone zrobić takie krwiste, podkleję może kawałek taśmy.

Mam pytanie do posiadaczy sga po lifcie, czy półoś lewa (kierowcy) ma u was luz przód tył? Czy możliwe, że wypięło się zabezpieczenie na półosi i ona się tak przesuwa? Czy to normalny luz? Z prawej strony tego nie ma. Była wymieniana osłona na tej półosi ( niestety nie przeze mnie ) i teraz mam niezłą zagwozdkę. W sharanie przed liftem wymieniałem kiedyś przegub, ale generalnie jego było nawet ciężko wsadzić na półoś a co dopiero żeby miał taki luz i przesuwał się na wieloklinie. Może wrzucę później filmik, albo wywalę opaskę i zobaczę co tam się dzieje.
Gdyby mi się chciało tak jak mi się nie chce Big Grin
Odpowiedz




Sharik dostal sprane sprzegielko kompresora klimy
Nastepnie odgrzybiona klima wraz z nowym filtrem kabinowym.
Wymiana oleju wraz z filtrami
Oleju
Powietrza
Paliwa
Ktoś Ci pomógł kliknij THANKS -->
VW Sharan 1.9 TDI AUY
Odpowiedz
Po dwóch sezonach czyszczenia wentylacji pianką, nawróciłem się na ozonowanie. Znowu mogę oddychać w samochodzie Smile
Odpowiedz
(19-07-2018, 09:25)Czerwony napisał(a): Po dwóch sezonach czyszczenia wentylacji pianką, nawróciłem się na ozonowanie. Znowu mogę oddychać w samochodzie Smile

No pianka to zlo. Potwierdzam :p
Ktoś Ci pomógł kliknij THANKS -->
VW Sharan 1.9 TDI AUY
Odpowiedz
Nie no, na jakiś czas pomaga. Po piance też było miło, tylko ile można tego tam wpakować?
Odpowiedz




Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 24 gości