Ocena wątku:
  • 28 głosów - średnia: 2.68
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Co zrobilem/am ostatnio w swoim SGA
Siema ja dziś szukałem drobnych.


Załączone pliki Miniatury
   
Odpowiedz




Poloska wymieniona na inna z malym przebiegiem niby :p
Regeneracja zaciskow tyl ( jedno kolo sie grzalo i klocki zjechalo wiec doszedl koszt klockow)
Jutro drugie podejscie do klimy.
Ktoś Ci pomógł kliknij THANKS -->
VW Sharan 1.9 TDI AUY
Odpowiedz
Wymieniłem postojówke z przodu, dodałem 0.7oleju do silnikaSleepy
Odpowiedz
Zrobiona geometria kol i diagnoza klimatyzacji.
Ktoś Ci pomógł kliknij THANKS -->
VW Sharan 1.9 TDI AUY
Odpowiedz
Wymieniona pompa wody . Trochę pomocy udzielił mi holenderski sąsiad Smile
Nowy pasek 7PK1360 .
Przy wymianie pompy wody konieczne jest odkręcenie łapy silnika i opuszczenie go na podnośniku.
Może wrócić z powrotem na trasę. Choć przez jakiś czas zastępował go Opel to i tak miło się nim jeździ.
Obecnie :
VW Sharan 97r. 2.8 vr6 Pb/lpg
VW T4 95r. 2.4d aab
VW t4 93 2.5 acu
Toyota Rav4 00r 2.0 pb/lpg
Seicento 98 1.1
Odpowiedz
Wymieniony w końcu moduł, mam teraz komfortowe kierunki + sygnalizacje spalonej żarówki. Wszystko bangla. Dodatkowo wymieniłem licznik ze sprawnym małym fisem, świeci idealnie, poprzedni bez moda gubił konstrast przy 20st <. Jeszcze czeka mnie zabawa z przekładką tarcz i podmianą eepromu na EU. Jeszcze muszę zmienić sterowanie lusterkami od a6 c5.
Gdyby mi się chciało tak jak mi się nie chce Big Grin
Odpowiedz




Przymierzam się do wymiany podświetlenia, albo zostawię niebieski albo zmienię na białe. Pierwszy efekt na starych zegarach. Lcd zrobię chyba czerwone, albo negatyw w przyszłości. Dodgy

Negatyw dolnych lcd wygląda w ten sposób https://youtu.be/h2o0p0v0-Sw?t=979
Gdyby mi się chciało tak jak mi się nie chce Big Grin
Odpowiedz
Wersja prawie finalna, muszę poprawić polaryzator na lcd od km bo za słabo nakleiłem i zmniejszyć trochę podświetlenie tych led pod lcd. Ledy od licznika trochę osłabiłem bo za mocno dawały. W dzień są i tak bez problemu widoczne. Jeszcze tylko ogarnąć trzeba stagging wskazówek po zapłonie i wystarczy.
Gdyby mi się chciało tak jak mi się nie chce Big Grin
Odpowiedz
Bardzo zacnie!
Odpowiedz
Możesz spróbować podmalować czymś albo podkleić czerwoną folią czerwone kreski, będzie jeszcze fajniejszy efekt
SEAT Alhambra 1.9TDI (AFN) 142KM/325Nm
Odpowiedz




Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 24 gości