Ocena wątku:
  • 28 głosów - średnia: 2.68
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Co zrobilem/am ostatnio w swoim SGA
Ktory bo sa dwa?
3xTouran 1t2i 2x1t3 bls i cayc wszystko zawirusowane.
Odpowiedz




ten biało czarny, jeden przewód od niego przez trójnik leci do accu podciśnienia, na rysunku nr 5


Załączone pliki Miniatury
   
ALHAMBRA 1.9 TDI ASZ 2005, VW LUPO 1.4, wcześniej : TOYOTA AVENSIS T25, MERCEDES E 220 W124, OPEL ASTRA G, JEEP CHEROKEE WAGONEER, MERCEDES W 123, POLONEZY, MALUCHY, DUŻE FIATY, I KILKADZIESIĄT RÓŻNYCH SŁUŻBOWYCH.... oraz motorynka Stella z silnikiem Java 50ccm Tongue
Odpowiedz
Powinien byc dosc szczelny. Dmuchaniem ustami nie powinno wykazywac problemow z przepuszczaniem powietrza.
3xTouran 1t2i 2x1t3 bls i cayc wszystko zawirusowane.
Odpowiedz
no to mam do wymiany.... tak patrzę, ze do Opla sa nawet 3 krotnie tańsze bo prawie 7 dyszek za vw to lekka przesada..
ALHAMBRA 1.9 TDI ASZ 2005, VW LUPO 1.4, wcześniej : TOYOTA AVENSIS T25, MERCEDES E 220 W124, OPEL ASTRA G, JEEP CHEROKEE WAGONEER, MERCEDES W 123, POLONEZY, MALUCHY, DUŻE FIATY, I KILKADZIESIĄT RÓŻNYCH SŁUŻBOWYCH.... oraz motorynka Stella z silnikiem Java 50ccm Tongue
Odpowiedz
Na szrocie po 5-10zł kupowalem takie Wink
SEAT Alhambra 1.9TDI (AFN) 142KM/325Nm
Odpowiedz
Uzupełniłem tor audio o skrzynię basową. Teraz słychać wysokie, średnie i piękne basy Wink
Pozdrawiam, Darek.
Odpowiedz




Dziś umyłem koła letnie Big Grin i stwierdzam, że poprzedni właściciel chyba ich jednak zbyt często nie czyścił. Wystarczyło spryskać środkiem i lekko przetrzeć oraz spłukać wodą. Co zajeło raptem pół godziny z rozwinięciem karchera i zwinięciem. Poprzednio jednak gdy pierwszy raz je czyściłem zajeło to więcej czasu.
Odpowiedz
Naprawiłem tylny tłumik. Rura oberwała się przy samym tłumiku. Więc odciąłem kawałek prostej rury fi 56, wsadziłem do środka tłumika na 10 cm i założyłem opaskę zaciskową. Bomba! cicho się zrobiło, nie burczy, koszt naprawy - 0.
Seat Alhambra 1.9 TDI 110 KM 1998r - żyje dalej na Ukrainie (chyba)
Odpowiedz
Wspomniana ostatnio półos od 1.9 130km wymieniona Smile
Moj wewnetrzny to jakby kijem w wiadrze mieszal. Zewnetrzny nie dawal oznak uszkodzenia a wyczowalny luz w nim. Druga półoś bo kupilem 2 tylko ta druga ma uszkodzony wewn. Wiec poslozy mi do wlozenia tam przegubu od audi.
Ktoś Ci pomógł kliknij THANKS -->
VW Sharan 1.9 TDI AUY
Odpowiedz
Witam
Zmiana opon na zimowe,komplet filtrów filtrona+olej castrol 5w 40.Założone nowe wycieraczki przód od bosha i w tym tygodniu dojdzie wymiana zaworu egr
Odpowiedz




Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 22 gości