Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
antena+radio vordon
#1
witam posiadam sharan tdi 1,9 2005r .zakupiłem radio 2 din vordon i tu zaczely się schody ,nie wyszykuje mi wszystkich stacji , dołożyłem separator , ale bez skutku powiedział bym ze jeszcze gorzej , czy jest jakaś szansa ze to radio będzie grać? za odpowiedzi dziekuje
Odpowiedz




#2
A separator prądowo podłączyłeś gdzie ?
Odpowiedz
#3
pod pin 5 niebieski na kostce tak jak w opisie
Odpowiedz
#4
Czyli z instalacji ISO samochodu usunąłeś kabel ( prawdopodobnie czerwono biały) z pinu 5 ?
Odpowiedz
#5
tak, wlancza się po stacyjce i wylancza jak wyciagne kluczyk
na pinie 5 po wlaczeniu radia pokazuje się 12v
Odpowiedz
#6
A napięcie powinno się pojawić po włączeniu radia. Na pewno to jest pin 5 ? ;-)
Ok mijamy się z odpowiedziami ;-)
Albo ten separator coś nie teges jest, masz uszkodzony kabel antenowy gdzieś po drodze może być tez uwalony wzmacniacz antenowy w ostateczności brudne wtyki na szybie ( wyglądają jak złącza baterii 9 V )
Chyba, ze to urok tego egzemplarza Vordon co tez wykluczone nie jest
Odpowiedz




#7
no ale jak podlacze radio orginalne to gra ok, jaki separator kolega by polecił i jak dostać się do wzmacniacza
Odpowiedz
#8
Jeśli ori gra dobrze i funkcjonuje bez zarzutu to kabel i wzmacniacz powinny być ok
Separator jak separator ja mam taki najprostszy ze sklepu car audio za 20 zł i jest ok
Ponieważ radia fabryczne wysyłają +12 V żyłą kabla antenowego sprawdź wyjście separatora czy po włączeniu radia tam tez się ono pojawia jeśli tak to egzemplarz Vordona do wymiany ( albo ten typ tak ma )
PS. Jeszcze możliwe niedoróbki we wtyczce separatora

Wzmacniacz antenowy powinien znajdować się ( przynajmniej w sharanie tak jest) pod podsufitką na wysokości kabla antenowego wpisanego w szybę
Odpowiedz
#9
jaki separator kolega by polecil?
Odpowiedz
#10
Działający ;-)
Sklep car audio zaproponuje coś sensownego tylko najlepiej wiedzieć jaka wtyczka anteny jest w radiu ISO czy DIN ( łamana czy długa prosta )

A moderatorów proszę o przeniesienie tematu do Działu car audio
Odpowiedz




Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Radio Sony z Focusa II do Galaxy Camillo 3 2,057 13-06-2017, 19:40
Ostatni post: Yorker
  Radio 2 DIN alfasamiec 14 3,409 11-02-2017, 20:55
Ostatni post: dyzioNR1
  Fotozagadka - czy to jakaś antena? Czerwony 10 4,934 29-11-2014, 00:37
Ostatni post: Bogos
  Radio Sound2- problem. zagłoba 0 871 25-01-2014, 00:55
Ostatni post: zagłoba

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości