Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kupiłem Sharana w komisie
#11
a ja zapytam tak:
jak kupowałeś auto i jeździłeś na próbę to wszystko działało? szyby nawiew sprzęgło lusterko się składało?
bo nie rozumiem do końca. kupiłeś i potem się okazało? po ilu dniach szyba nie działała?
jak długi czas według Ciebie komis ma naprawiać auto? i co ciekawe zadzwoniłeś i bez problemu wymienili sprzęgło??? a dwumasy nie było słychać w dniu zakupu?

sory że się czepiam ale według mnie to dziwne.
co do przebiegu to nie mam zastrzeżeń ale jak sam wspomniałeś, kupiłeś sam bez pomocy kogoś bardziej obeznanego.

Odpowiedz




#12
Pytanie podstawowe auto sprowadzone czy jeździło w kraju?
Nie da się pominąć faktu, że szacowany przebieg ma rozbieżność prawie 100 tys co jest opcja mega naciąganą a przebieg 203 tys tego typu samochodu z rocznika 2004 mało prawdopodobny ( choć nie niemożliwy )
Możesz spróbować sprawdzić tu https://historiapojazdu.gov.pl/ to bardziej wiarygodne źródło niż autoDNA i tego typu raporty
Odpowiedz
#13
Mój kierownik ma audi z 2016 roku i ma już nakulane coś koło 180-190 tys km. Handlowcem nie jest, pracuje stacjonarnie. Wyjątkowo dostał auto nie nowe od szefa tylko w zeszłym roku używane z przebiegiem 160 tys km.
10 letnie auto może śmiało miec nawet że 500-800 tys km. Mój kolega ma ASO seata i raz widziałem u niego auto jeszcze na gwarancji a miało nakulane 700 tys km.
3xTouran 1t2i 2x1t3 bls i cayc wszystko zawirusowane.
Odpowiedz




Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości