Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
tania stacja multimedialna
#1
Witam poszukuję jakiejś dobrej i oczywiście nie drogiej stacji multimedialnej do mojego sharana tak aby pasowała w otwór po MCD lub jakąś ramkę do tego też, dobrze jakby była na androidzie, miała USB i karty pamięci, płyty nie muszą być koniecznie, fajnie jakby można było podłączyć antenę od GPS tą co mam w sharanie pod nią i uruchomić np automape lub z google maps korzystać i to chyba wszystko co najważniejsze
Sharan I FL 1.9 TDI + Sharan II 2.0 TDI
Odpowiedz




#2
Sorry że post pod postem

powiedzcie mi jakie mniej więcej są różnice bo są wersje z androidem 4.4 i z 6.0 i jeszcze z windows ce i nie wiem na co się zdecydować ? i jaką ramkę lub co dokupić żeby ładnie siedziało w miejscu gdzie miałem wcześniej MCD posiadam VW Sharan mk I
Sharan I FL 1.9 TDI + Sharan II 2.0 TDI
Odpowiedz
#3
Tania to pojęcie względne, dla Ciebie może to być 2000zł dla mnie 400zł.
Zakładają że jest to ta druga opcjaBig Grin może to Cię zainteresuje:
https://pl.aliexpress.com/item/Bluetooth...83.72505.0
ew. coś z GPS:
https://pl.aliexpress.com/item/Universal...5a8765cffd
Odpowiedz
#4
To 1 odpada miałem i totalna porażka

Zastanawiam się nad tym

https://pl.aliexpress.com/item/Universal...54442.html

chciałbym móc neta przeglądać, dobrą nawigację ale też żeby muzyka nie brzmiała jak z typowego chinola
Sharan I FL 1.9 TDI + Sharan II 2.0 TDI
Odpowiedz
#5
Nie licz na to ze cokolwiek nawet powyżej 100 dolarów będzie lepsze. Nie ma opcji żeby za takie pieniądze zrobic sprzet przyzwoitej jakości. Najtańszym przyzwoitym rozwiązaniem jest zastosowanie tableta wbudowanego w konsole oraz małego skutecznego wzmacniacza mocy do głośników. Tyle, ze sam chyba tego nie zrobisz sadzać z Twoich poprzednich wypowiedzi.
Odpowiedz
#6
Temat do zamknięcia.

Właśnie że kupię lepsze bo znajomy kupował na ali za 90 dolców eleganckie i działa do dzisiaj i ładnie gra problem w tym że nie ma już tej aukcji co on kupował.
Sharan I FL 1.9 TDI + Sharan II 2.0 TDI
Odpowiedz




#7
Jak kupisz lepsze w tej cenie to pochwal się nam , może i ja skorzystam .
Odpowiedz
#8
(06-03-2017, 12:43)dj_zuczek napisał(a): Temat do zamknięcia.

Właśnie że kupię lepsze bo znajomy kupował na ali za 90 dolców eleganckie i działa do dzisiaj i ładnie gra problem w tym że nie ma już tej aukcji co on kupował.

kolego wyczuwam w twojej odpowiedzi że strzeliłeś focha (jak kobieta), miałem chińczyka u siebie w aucie(VW Touran) który kosztował 150 $ i po dwóch miesiącach użytkowania najpierw zaczęło się wieszać aż w końcu się wyłączyło,obdzwoniłem chyba całą Polskę z pytaniami czy da się coś z tym zrobić i każdy jeden warsztat który naprawia radia od razu mówił mi że chińczyków nie naprawiają , w końcu sprzedałem je i kupiłem oryginał VW RCD510
Jestem Marcin z Jastrowia i mam VW Touran 1,9 TDI 105 KM z 2007 roku
GG 7631161
Skype jak coś na PW
Nie nienawidzę cwaniactwa
służę pomocą w diagnostyce grupy VAG
Odpowiedz
#9
(06-03-2017, 12:43)dj_zuczek napisał(a): Temat do zamknięcia.

Właśnie że kupię lepsze bo znajomy kupował na ali za 90 dolców eleganckie i działa do dzisiaj i ładnie gra problem w tym że nie ma już tej aukcji co on kupował.

90 dolcow radio a wysylka 100 dolcow hahaha
czytales wogole opis ?
razem 180 dolcow

Odpowiedz
#10
Może przestańcie docinać koledze i poczekajmy aż uda mu się dokonać zakupu ,i przedstawi nam jak się sprawy mają
Odpowiedz




Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Stacja multimedialna MaciejWR 0 70 27-02-2024, 00:17
Ostatni post: MaciejWR
  Zmiana radia 1din na stację multimedialną 2din tdgums 116 36,782 29-07-2020, 11:53
Ostatni post: zdroyek
  VW Sharan mkI - Stacja Multimedialna poprawne podłączenie dj_zuczek 6 2,815 26-04-2018, 21:53
Ostatni post: dyzioNR1

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości