Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
wkrętarka akumulatorowa
#21
To pociągnę za Bogos w mieszaniu Wink na pulpitach jakiś czas temu dostali do użytku coś takiego
http://allegro.pl/milwaukee-m18-bdd-202c...27360.html
też dość dobrze się sprawuje choć kolorystyka dla mnie nie ładna Wink no bo jak to tak mieszać kolor czerwony z czarnym Wink
Odpowiedz




#22
Ważne aby była 18 V i co najmniej 3-4-5Ah. Taka wkrętarka będzie miała moc do wiercenia nawet i w betonie .
Odpowiedz
#23
taka ciekawostka :d

https://www.facebook.com/296689914054905...980229530/
Odpowiedz
#24
no bez przesady Smile

ale fajny de walt Smile

dzieki za podpowiedzi, dziś juz bawie sie metabo Smile
Odpowiedz
#25
Jak cos godnego polecenia to metabo choc drogie sa ,lub hilti lub makita. Wszystkie trzy firmy mam I sa ok. Ale sa modele mniej lub bardziej udane. Hilti to najwyzsza dla mnie polka. Potem metabo I makita.
Sprzedam pod zamowienie nowe Navi i Antyrady.50% Taniej. Mam rowniez Seata Alhambre AFN.
Odpowiedz
#26
dzieki za odpowiedzi
Odpowiedz




#27
Ze względu na profesję poznałem już sporo elektronarzędzi. Jeśli chodzi o wkrętarkę, to zacząłem pracować 20 lat temu na B&D 18V - wkrętarka rewelacja, bardzo mocna, działa do dzisiaj, ładowarka niestety nie. Po takim czasie nie da się dokupić akumulatorów (moje padły) bo co jakiś czas zmienia się mocowanie, taki zabieg handlowy. Pracowałem na różnych Skilach, MacAlisterach i innych badziewiach, na tle których B&D wypadał doskonale. Dlatego cenię tę markę, choć od lat nie mam z nią większej styczności. Jest jeszcze Ryobi, Hilti, a nawet Milwuakee, ale tam się płaci za to, że to amerykańskie.

Jeśli porównujemy Metabo, Makita i Bosch to różnica między nimi jest taka sama jak między Alhambrą, Sharanem i Galaxy (kolejność przypadkowa), doskonale widać to po częściach zamiennych. Proponuję tutaj zwrócić większą uwagę na dany model niż producenta. W firmie od dwóch lat pracujemy na tym modelu:
https://www.google.pl/?gws_rd=ssl#q=+bos...+14+4-2-li&*
Przed zakupem szukałem czegoś na 18V, ale kilku sprzedających przekonało mnie do tego sprzętu. Lekka, wygodna, bardzo szybka i mocna, a druga bateria ładuje się znacznie szybciej niż rozładuje się poprzednia. Naprawdę rewelacja.

Z udarem wierci się jedynie w cegle, betonie czy innym pustaku. W glazurze, terakocie, konglomeracie czy kamieniu nie używa się udaru ze względu na duże ryzyko uszkodzenia wierconego elementu. Bardzo ważne jest tutaj zastosowanie odpowiedniego wiertła diamentowego, np. takiego: https://www.conrad.pl/?websale8=conrad&p...debox=box1
Osobiście polecam stosowanie tego typu wierteł w zastosowaniach profesjonalnych, szczególnie z mocowaniem M14, szybkość wykonanego otworu zwraca koszt zakupu już po kilku nawierceniach.
www.kolbuild.pro
KOLBUILD - Remonty i Wykończenia Wnętrz
Odpowiedz
#28
Wiartla bosch z olejowm chlodzeniem czy tam smarowaniem. Cos ala "flamaster". Mam takie fi 12. Problem w nich ze maja waska rozmiarowke. nie ma takiego wiertla np fi 25 czy 50. Trzeba wiercic bez udaru no i nie pionowo zaczynamy tylko wpierw ukosnie i prostujemy do prostopadlego. Ale wiercenie to bajka w stosunku do najlepszego widiowego wiertla jakie tylko znajdziemy.
3xTouran 1t2i 2x1t3 bls i cayc wszystko zawirusowane.
Odpowiedz




Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości