Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA
Co potrafi wyświetlacz? - Wersja do druku

+- Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA (http://www.vw-sharan.pl/forum)
+-- Dział: FORUM OGÓLNE (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: Off topic (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Wątek: Co potrafi wyświetlacz? (/showthread.php?tid=8694)

Strony: 1 2 3 4


Co potrafi wyświetlacz? - qba - 02-12-2015 16:32

Mam do Was takie pytanie:

Co potrafi wyświetlacz komputera? Jakoś tak trochę mnie to dziwi, że taki duży wyświetlacz, a wyświetla tylko wskazanie komputera, otwarcie drzwi i ewentualnie rezerwę...
A może jest on zdolny do wyświetlania informacji z radia? Np. jaka stacja leci itp.
Radio mam Odeon MP3


RE: Co potrafi wyświetlacz? - piotto0 - 02-12-2015 19:51

Pełny FIS wyświetla wskazania radia ( jeśli masz oryginalne ).


RE: Co potrafi wyświetlacz? - qba - 02-12-2015 20:08

Mam oryginalne radio zamontowane w fabryce.
Mój wyświetlacz jest taki jak na zdjęciu - powyżej wskazań tu widocznych pojawia się taka duża żarówa albo symbol dystrybutora. A w czasie gdy któreś drzwi są otwarte to zarys jest samochodu
Jak zrobić wyświetlanie info z radia?


RE: Co potrafi wyświetlacz? - kamil160398 - 02-12-2015 22:50

Nie da się włączyć wyświetlania radia gdyż jest to 1\2 FIS.


RE: Co potrafi wyświetlacz? - qba - 02-12-2015 22:55

Myślałem, że skoro jest to wyświetlacz LCD na całą wysokość (a nie tylko w 2/3 a powyżej same stałe ikonki) to będzie możliwość połączenia go z radiem.

Dzięki za odpowiedź!!


RE: Co potrafi wyświetlacz? - bloch - 02-12-2015 22:56

Witam,u mnie też nie działał wyświetlacz radia na zegarach,okazało się że ktoś pomiędzy oryginalną kostkę a radio podpiął przejściówkę.Po wyrzuceniu przejściówki radio wyświetla się na liczniku.


RE: Co potrafi wyświetlacz? - qba - 02-12-2015 22:59

Jeszcze raz ja:
Mój wyświetlacz jest taki jak na drugiej fotce (tej poniżej) pokazanej w tym temacie:
http://www.vw-sharan.pl/forum/showthread.php?tid=1960
Czyli jednak pełny...
(02-12-2015 22:56)bloch napisał(a):  Witam,u mnie też nie działał wyświetlacz radia na zegarach,okazało się że ktoś pomiędzy oryginalną kostkę a radio podpiął przejściówkę.Po wyrzuceniu przejściówki radio wyświetla się na liczniku.

OO! I tu może być pogrzebany pies, ten od tartaka!
U mnie pod radio podłączony jest zestaw głośnomówiący Parrot...


RE: Co potrafi wyświetlacz? - ULTRA - 02-12-2015 23:18

A macie tę opcję na pełnym FIS'ie, że pokazuje ile jeszcze można przejechać KM na paliwie w zbiorniku..? Bo ja niestety tego nie mam, a niektóre tą opcję mają.


RE: Co potrafi wyświetlacz? - peters - 03-12-2015 00:03

Powiem tak kolego ciesz sie z tego co masz gdyz te pełne fis sa malo żywotne. Potrafią słabo świecić juz przy 300 tys.km. Najlepsze sa 1/2 fis. Po prostu Vw kolejny raz sie nie popisał.


RE: Co potrafi wyświetlacz? - qba - 03-12-2015 00:14

(02-12-2015 23:18)ULTRA napisał(a):  A macie tę opcję na pełnym FIS'ie, że pokazuje ile jeszcze można przejechać KM na paliwie w zbiorniku..? Bo ja niestety tego nie mam, a niektóre tą opcję mają.

Tak. W moim FISie jest chwilowe spalanie, średnie spalanie, ile jeszcze mogę km zrobić na paliwie w zbiorniku, jaki długi czas jechałem, no i ile już km przejechałem.
(03-12-2015 00:03)peters napisał(a):  Powiem tak kolego ciesz sie z tego co masz gdyz te pełne fis sa malo żywotne. Potrafią słabo świecić juz przy 300 tys.km. Najlepsze sa 1/2 fis. Po prostu Vw kolejny raz sie nie popisał.

W sumie jak on ma pokazywać tylko funkcje komputera to faktycznie duży FIS mi na psińco potrzebny. Stąd pytanie czy radio też można na nim podglądać. Jak widzę można, tylko prawdopodobnie Parrot coś blokuje... Sad