Ocena wątku:
Co potrafi wyświetlacz?
02-12-2015, 16:32
Post: #1
Co potrafi wyświetlacz?
Mam do Was takie pytanie:

Co potrafi wyświetlacz komputera? Jakoś tak trochę mnie to dziwi, że taki duży wyświetlacz, a wyświetla tylko wskazanie komputera, otwarcie drzwi i ewentualnie rezerwę...
A może jest on zdolny do wyświetlania informacji z radia? Np. jaka stacja leci itp.
Radio mam Odeon MP3
Reklama

02-12-2015, 19:51
Post: #2
RE: Co potrafi wyświetlacz?
Pełny FIS wyświetla wskazania radia ( jeśli masz oryginalne ).



Sharan 1.9 TDI AUY + Suszarka ARL = 166KM i 393Nm
 Thanks given by: qba
02-12-2015, 20:08
Post: #3
RE: Co potrafi wyświetlacz?
Mam oryginalne radio zamontowane w fabryce.
Mój wyświetlacz jest taki jak na zdjęciu - powyżej wskazań tu widocznych pojawia się taka duża żarówa albo symbol dystrybutora. A w czasie gdy któreś drzwi są otwarte to zarys jest samochodu
Jak zrobić wyświetlanie info z radia?


Załączone pliki Miniatury
   
02-12-2015, 22:50
Post: #4
RE: Co potrafi wyświetlacz?
Nie da się włączyć wyświetlania radia gdyż jest to 1\2 FIS.
 Thanks given by: qba
02-12-2015, 22:55
Post: #5
RE: Co potrafi wyświetlacz?
Myślałem, że skoro jest to wyświetlacz LCD na całą wysokość (a nie tylko w 2/3 a powyżej same stałe ikonki) to będzie możliwość połączenia go z radiem.

Dzięki za odpowiedź!!
02-12-2015, 22:56
Post: #6
RE: Co potrafi wyświetlacz?
Witam,u mnie też nie działał wyświetlacz radia na zegarach,okazało się że ktoś pomiędzy oryginalną kostkę a radio podpiął przejściówkę.Po wyrzuceniu przejściówki radio wyświetla się na liczniku.
 Thanks given by: qba
02-12-2015, 22:59 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-12-2015 23:00 przez qba.)
Post: #7
RE: Co potrafi wyświetlacz?
Jeszcze raz ja:
Mój wyświetlacz jest taki jak na drugiej fotce (tej poniżej) pokazanej w tym temacie:
http://www.vw-sharan.pl/forum/showthread.php?tid=1960
Czyli jednak pełny...
(02-12-2015 22:56)bloch napisał(a):  Witam,u mnie też nie działał wyświetlacz radia na zegarach,okazało się że ktoś pomiędzy oryginalną kostkę a radio podpiął przejściówkę.Po wyrzuceniu przejściówki radio wyświetla się na liczniku.

OO! I tu może być pogrzebany pies, ten od tartaka!
U mnie pod radio podłączony jest zestaw głośnomówiący Parrot...
02-12-2015, 23:18
Post: #8
RE: Co potrafi wyświetlacz?
A macie tę opcję na pełnym FIS'ie, że pokazuje ile jeszcze można przejechać KM na paliwie w zbiorniku..? Bo ja niestety tego nie mam, a niektóre tą opcję mają.
03-12-2015, 00:03
Post: #9
RE: Co potrafi wyświetlacz?
Powiem tak kolego ciesz sie z tego co masz gdyz te pełne fis sa malo żywotne. Potrafią słabo świecić juz przy 300 tys.km. Najlepsze sa 1/2 fis. Po prostu Vw kolejny raz sie nie popisał.



Sprzedam pod zamowienie nowe Navi i Antyrady.50% Taniej. Mam rowniez Seata Alhambre AFN.
03-12-2015, 00:14 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-12-2015 00:15 przez qba.)
Post: #10
RE: Co potrafi wyświetlacz?
(02-12-2015 23:18)ULTRA napisał(a):  A macie tę opcję na pełnym FIS'ie, że pokazuje ile jeszcze można przejechać KM na paliwie w zbiorniku..? Bo ja niestety tego nie mam, a niektóre tą opcję mają.

Tak. W moim FISie jest chwilowe spalanie, średnie spalanie, ile jeszcze mogę km zrobić na paliwie w zbiorniku, jaki długi czas jechałem, no i ile już km przejechałem.
(03-12-2015 00:03)peters napisał(a):  Powiem tak kolego ciesz sie z tego co masz gdyz te pełne fis sa malo żywotne. Potrafią słabo świecić juz przy 300 tys.km. Najlepsze sa 1/2 fis. Po prostu Vw kolejny raz sie nie popisał.

W sumie jak on ma pokazywać tylko funkcje komputera to faktycznie duży FIS mi na psińco potrzebny. Stąd pytanie czy radio też można na nim podglądać. Jak widzę można, tylko prawdopodobnie Parrot coś blokuje... Sad




Skocz do:


Kontakt | Forum - VW Sharan, Ford Galaxy, Seat Alhambra - warsztat, porady, forum, galeria, pomoc, ogłoszenia | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Oklejanie samochodów - Agencja reklamy Starachowice - marecki.name