Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA
potrzebny kod - Wersja do druku

+- Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA (http://www.vw-sharan.pl/forum)
+-- Dział: DZIAŁ TECHNICZNY (/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Dział: Diagnostyka VAG (/forumdisplay.php?fid=14)
+--- Wątek: potrzebny kod (/showthread.php?tid=490)



potrzebny kod - maciek-basia - 08-05-2011 17:50

witam posiadam sharana 1,9 TDI 96 rok climatronic zegar z funkcja mfa lecz tylko pokazuje zegar ,srednie spalanie czas jazdy temperature oleju ,nie pokazuje ile mozna przejechac na paliwie które pozostało w baku jezeli ktos wie jaki wklepac ciag cyfr to prosze o odpowiedz [/b][/size]


RE: potrzebny kod - wesol - 08-05-2011 19:21

jesli ci chodzi o kodowanie vagiem to tu znajdziesz wszytsko co potrzeba tylko po obcemu ale translator google i po sprawie
KLIK


RE: potrzebny kod - maciek-basia - 08-05-2011 19:29

tak wszystko ładnie ale wez połap sie po niemiecku


RE: potrzebny kod - igendek - 08-05-2011 22:23

Kodowaniem tego nie zmienisz. Da sie doprogramowac ta opcje ale tylko w autach po 2000 roku z tzw pelnym fisem. Potrzebna jest jednak modyfikacja epromu


RE: potrzebny kod - niebieski91 - 09-05-2011 01:58

ja mam auto 99 i kolega też
mieliśmy dwa różne liczniki (zegary tablica - jak zwał tak zwał)
U NIEGO BYŁO U MNIE NIE
to wskazane zależy od zegarów które masz - już to przerabiałem


RE: potrzebny kod - maciek-basia - 09-05-2011 06:26

no ja mam te zagary pod tymi tarczami sa orginały


RE: potrzebny kod - daneczek76 - 16-05-2011 14:34

Podobny problem kolega miał w Octavii i pomogła wymiana całego licznika z odpowiednim symbolem zwykłym MFA z tego co mi wiadomo nie można włączyć , trzeba zmienić licznik oczywiście z młodszego rocznika samochodu który to ma i z takim samym silnikiem czyli jak mamy diesel to kupujemy diesel.
oczywiście kupił bym jakiś już wypasiony z innymi funkcjami oczywiście jak by przypasował.
coś takiego : http://allegro.pl/galaxy-sharan-alhambra-licznik-1-9-tdi-2-0-95-00r-i1607344000.html
Oczywiście kupić nie od anglika bo po co mieć problem i od sharana jeśli do sharana bo od innego z trojaczków może mieć inny kolor podświetlania itd.