Ocena wątku:
potrzebny kod
08-05-2011, 17:50
Post: #1
Wink potrzebny kod
witam posiadam sharana 1,9 TDI 96 rok climatronic zegar z funkcja mfa lecz tylko pokazuje zegar ,srednie spalanie czas jazdy temperature oleju ,nie pokazuje ile mozna przejechac na paliwie które pozostało w baku jezeli ktos wie jaki wklepac ciag cyfr to prosze o odpowiedz [/b][/size]
Reklama

08-05-2011, 19:21
Post: #2
RE: potrzebny kod
jesli ci chodzi o kodowanie vagiem to tu znajdziesz wszytsko co potrzeba tylko po obcemu ale translator google i po sprawie
KLIK



3xTouran 1t2i 2x1t3 bls i cayc wszystko zawirusowane.
08-05-2011, 19:29
Post: #3
RE: potrzebny kod
tak wszystko ładnie ale wez połap sie po niemiecku
08-05-2011, 22:23
Post: #4
RE: potrzebny kod
Kodowaniem tego nie zmienisz. Da sie doprogramowac ta opcje ale tylko w autach po 2000 roku z tzw pelnym fisem. Potrzebna jest jednak modyfikacja epromu
09-05-2011, 01:58
Post: #5
RE: potrzebny kod
ja mam auto 99 i kolega też
mieliśmy dwa różne liczniki (zegary tablica - jak zwał tak zwał)
U NIEGO BYŁO U MNIE NIE
to wskazane zależy od zegarów które masz - już to przerabiałem



09-05-2011, 06:26 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-05-2011 18:39 przez maciek-basia.)
Post: #6
RE: potrzebny kod
no ja mam te zagary pod tymi tarczami sa orginały
16-05-2011, 14:34 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 16-05-2011 14:50 przez daneczek76.)
Post: #7
RE: potrzebny kod
Podobny problem kolega miał w Octavii i pomogła wymiana całego licznika z odpowiednim symbolem zwykłym MFA z tego co mi wiadomo nie można włączyć , trzeba zmienić licznik oczywiście z młodszego rocznika samochodu który to ma i z takim samym silnikiem czyli jak mamy diesel to kupujemy diesel.
oczywiście kupił bym jakiś już wypasiony z innymi funkcjami oczywiście jak by przypasował.
coś takiego : http://allegro.pl/galaxy-sharan-alhambra...44000.html
Oczywiście kupić nie od anglika bo po co mieć problem i od sharana jeśli do sharana bo od innego z trojaczków może mieć inny kolor podświetlania itd.



Proszę pisać na Maila bo PW jest zapchane.




Skocz do:


Kontakt | Forum - VW Sharan, Ford Galaxy, Seat Alhambra - warsztat, porady, forum, galeria, pomoc, ogłoszenia | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Oklejanie samochodów - Agencja reklamy Starachowice - marecki.name